Dingo

Klikipedia - klikowa encyklopedia
Skocz do: nawigacji, wyszukiwarki
Dingo
Brak obrazka.png
imię Krzysiek
rocznik 1992
skąd Gorzów
www www.dingo.yoyo.pl

Dingo - twórca gier i programów w TGF i MMForaz aktualny moderator Click Portalu. Specjalizuje się głównie w platformówkach i strzelankach.

Historia

Dingo pierwszy raz zetknął się z The Games Factory dzięki pismu Twój Niezbędnik. Później, szukając informacji, znalazł Click Portal i został aktywnym użytkownikiem forum, początkowo pod nickiem "Dingodile".

Pierwszym projektem była gra "TGF GTA", niestety nie została ona nigdy ukończona, ani nawet naprawdę rozpoczęta. Dingo z czasem nabrał doświadczenia i teraz koduje zarówno w TGF jak i MMF.

Na przełomie lipca i sierpnia za udzielanie się na forum, dobre zachowanie i brak ostrzeżeń Dingo został mianowany moderatorem na forum Click Portal i po krótkim czasie zmienił nick na obecny. Cieszy się dość dobrą opinią jako moderator. Jest także redaktorem portalu PSK - Nowości Scenowe .

Inne

Produkcje

Ukończone

  • Chlaśnij Giertycha 2! - bardzo prymitywna i prosta minigra robiona w TGF, polegająca na jak najmocniejszym pacnięciu Romana Giertycha packą na muchy. Zrobiona dla śmiechu i dla zabawy w jeden dzień.
  • Beaver's Jump - kontynuacja gry w TGF z minionej Batalii Click Portalu na nagrody rzeczowe. Nazwa się zmieniła, główny bohater też. Gra robiona na 8 Batalię Click Portalu. Zajęła 4 miejsce.

Niedokończone

  • Mopik Demo - dość zabawny remake gierki, polegającej na spadaniu ludkiem jak najgłębiej, uważając na kolce. Wyszło tylko demo, gra była tworzona w TGF. Plik stracony.
  • Crash Tournament Race: Pokazówka - wersja TGFowa gry na PSX, Crash Team Racing. Przyjęta bardzo dobrze, (temat na CP 3 strony, CT 2 strony postów) za silnik jak i grafikę. Plik stracony, lecz zabezpieczony .gam pokazówki może być obecny w Internecie.
  • Baloświster beta - gra platformowa robiona w TGF i MMF, zajęła 7 miejsce na Batalii Click Portalu z nagrodami rzeczowymi. Polega ona na odbijaniu się od baloników z zamiarem dojścia na sam szczyt poziomu. Plik .cca stracony, lecz trwa kontynuacja tejże gry pod TGF ze zmienionym tytułem.

Opracowywane

  • Silnik bijatyki - silnik bijatyki w TGF z możliwością latania, chodzenia, robienia kombosów, superataków, czy zwykłych ciosów. Przeciwnik obraca się względem kierunku gracza.
  • NRCP3 - trzecia część popularnej strzelanki Na Ratunek CP, tym razem robiona przez Dingo, któremu Big Smoke dał prawa do gry.