Click Tower

Klikipedia - klikowa encyklopedia
Skocz do: nawigacji, wyszukiwarki

Click Tower to forum dyskusyjne poświęcone klikom i GMowi założone 26 sierpnia 2006 roku. Zostało utworzone przez Lamparda w celu uzupełnienia luki na Polskiej Scenie Klikowej spowodowanej zamknięciem Click Portalu. Na początku w skład administratorów wchodzili: Lampard, Dingo i Smoke, jednak po pewnym czasie wraz z odejściem ze sceny Smoke zrzekł się funkcji administratora. Forum przeżywało ciężkie chwile; pewnego dnia było nawet zamknięte, lecz następnego dnia zostało ponownie otwarte. Następnie okazało się, że "Baza danych eksplodowała". W końcu Click Tower umieszczono na płatnym koncie Omegi, który stał się adminem.

Na Click Tower są również Potyczki. Jak dotąd były w sumie trzy potyczki: jedna na grę typu "Escape the room" (nikt nie przysłał pracy), druga na remake Pacmana (wygrał copperdragon, drugie miejsce zajął Jaklub), trzecia była Potyczką Artystyczną; należało zrobić najlepszą ikonę do TGF3 lub MMF3 (wygrał Andy, drugie miejsce zajął Jakim).

Istnieje również sklep na forum, na którym można za CT Kasę kupować różne zasoby do gier.

Forum zostało zamknięte wraz z pojawieniem się odnowionego Click Portalu.

Zarząd

Osobami odpowiedzialnymi za forum są:

Struktura

Forum zbudowane jest z 4 kategorii. Pierwsza z nich, największa, jest o tworzeniu gier. Druga jest odpowiednikiem CP Shop z Click Portalu. Trzecia jest działem Hyde-Parkowym, natomiast czwarta jest o Click Tower. Fora należące do tych kategorii mogą zawieać do 3 subfor. Struktura prezentuje się tak: