NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: msg
10-05-2019, 06:49
Candy Kombat - Gra dla dzieci
Autor Wiadomość
sheepy_sleepy
Szeregowy


Główny edytor: Construct 2
Drugi edytor: GameMaker
Posty: 3

42 Prestiż
Wysłany: 28-04-2019, 20:23   Candy Kombat - Gra dla dzieci

Tytuł: Candy Kombat

Gatunek: Dziecięcy

Autor: BabyGames
Grafika: BabyGames
Dźwięk: BabyGames

Opis:
Tworzę grę dla dzieci. Chcę aby gry z pod szyldu BabyGames (studio które założyłem dzisiaj) były słodkie jeśli chodzi o oprawę graficzną, zaś muzyka koiła dusze, serce, ciało. Przygotowałem krótki filmik na youtube.

Co myślicie o muzyce oraz grafice? Czy nie jest za słodka: Filmik
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Główny edytor: GameMaker Studio 2
Pomógł: 1 raz
Posty: 674

334 Prestiż
Wysłany: 29-04-2019, 09:11   

Ten trailer jest tak genialny, że zrobiłeś mi smaka na tę grę.
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
Kalon 
Pupogłowy


Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Pojedynki: być może
Pomógł: 1 raz
Posty: 29

331 Prestiż
Wysłany: 05-05-2019, 23:06   

Ja bym tego grą dla dzieci bym nie nazwał, ale sam pomysł na grę jest dość fajny w sobie. Trochę drętwy ten trailer, wygląda trochę jakby został zrobiony przez "turków", czyli osób nie mających pojęcia o marketingu.
 
     
sheepy_sleepy
Szeregowy


Główny edytor: Construct 2
Drugi edytor: GameMaker
Posty: 3

42 Prestiż
Wysłany: 06-05-2019, 20:09   

Temporal napisał/a:
Ten trailer jest tak genialny, że zrobiłeś mi smaka na tę grę.


Dziękuję.

Kalon napisał/a:
Ja bym tego grą dla dzieci bym nie nazwał, ale sam pomysł na grę jest dość fajny w sobie. Trochę drętwy ten trailer, wygląda trochę jakby został zrobiony przez turków, czyli osób nie mających pojęcia o marketingu.


Dlaczego jest kolorowa, są cukierki, nie rozumiem.

Zgadza się, trailer był robiony przez turków.
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Główny edytor: GameMaker Studio 2
Pomógł: 1 raz
Posty: 674

334 Prestiż
Wysłany: 07-05-2019, 08:17   

Cytat:
Dlaczego jest kolorowa, są cukierki, nie rozumiem.

Zgadza się, trailer był robiony przez turków.


Jeszcze bardziej szanuję xD
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
Kalon 
Pupogłowy


Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Pojedynki: być może
Pomógł: 1 raz
Posty: 29

331 Prestiż
Wysłany: 07-05-2019, 22:08   

To znaczy jest kolorowa, ale przemoc jakaś jest. Niby to i 0w0 maskuje to wszystko ale przemoc to przemoc. Też zależy dla jakiej kategorii wiekowej odbiorców zamierzasz ją wydać. Gra jako sobie ma z czego co wiem nawiązywać do Mortal Kombat i to w sumie dość dużym stopniu (mam na myśli Brutality) co razem z kolorową grafiką wydaje mi się dość komiczne. Ja wiem że ja jako dorosła osba bym sięgnął po coś bardziej konkretnego ale nie sadze że przyciągniesz duże grono ludzi tą gierką. Poza tym, jęzeli zamierzasz ją wydać w Google Playu za pewnie dzieci będą też wolały coś bardziej wciągającego. Ta gra nie ma za bardzo co zaoferować.
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Główny edytor: GameMaker Studio 2
Pomógł: 1 raz
Posty: 674

334 Prestiż
Wysłany: 08-05-2019, 08:10   

Nie spodziewałem się, że to zajdzie tak daleko... wyciągam popcorn :)
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
sheepy_sleepy
Szeregowy


Główny edytor: Construct 2
Drugi edytor: GameMaker
Posty: 3

42 Prestiż
Wysłany: 10-05-2019, 01:24   

Temporal napisał/a:
Jeszcze bardziej szanuję xD

Miałem do wyboru profesjonalną agencję amerykańską albo trochę tańszą ale turecką (szef Ahmir Ömer odwalił dobrą robotę jak za te pieniądze oczywiście).

Kalon napisał/a:
To znaczy jest kolorowa, ale przemoc jakaś jest. Niby to i 0w0 maskuje to wszystko ale przemoc to przemoc. Też zależy dla jakiej kategorii wiekowej odbiorców zamierzasz ją wydać. Gra jako sobie ma z czego co wiem nawiązywać do Mortal Kombat i to w sumie dość dużym stopniu (mam na myśli Brutality) co razem z kolorową grafiką wydaje mi się dość komiczne. Ja wiem że ja jako dorosła osba bym sięgnął po coś bardziej konkretnego ale nie sadze że przyciągniesz duże grono ludzi tą gierką. Poza tym, jęzeli zamierzasz ją wydać w Google Playu za pewnie dzieci będą też wolały coś bardziej wciągającego. Ta gra nie ma za bardzo co zaoferować.


Jaka dokładnie przemoc? Chodzi o te czerwony plamki? Czy to, że zwierzątko używa lizaka i daje drugiemu polizać, a że ten drugi nie ma ochoty na słodycze, to od razu przemoc?

Grupa wiekowa myślę, że od 3 do 12 lat, tak jak napisałeś, dojrzały odbiorca nie zainteresuję się tak kolorową grą, wybierze bardziej dojrzały produkt Np. GTA 6.

Liczę, że przyciągnę grono 12 latków do tej gry. Po to założyłem Baby Games, aby tworzyć gry dla dzieci, czuję w tym biznes.

Nie zgodzę się, że gra mało oferuje, są przede wszystkim słodycze, dodatkowo do każdej gry będę dodawał ciastka i batony (chwyt marketingowy). Firmy produkujące płatki dla dzieci, też powinny być zainteresowane dołączeniem gry do ich produktu śniadaniowego. A o to co oferuje gra:

- Cukierkowa oprawa!
- Paski HP w kształcie czekolady!
- Relaksująca muzyka i rozgrywka!
- Candyality!
- 10 słodko grywalnych postaci!
- Ciastka, ciastka i jeszcze raz ciastka!
- Palce lizać

Po tym co napisałem nie zaprzeczysz (tylko byś się ośmieszył publicznie), że gra mało oferuję a to dopiero początek.

Martwią mnie oczywiście Ci wszyscy dietetycy, osoby na diecie i trenerzy fit, bo tutaj faktycznie może być problem.

PS. Mam złą wiadomość (obecnie) dla posiadaczy Playstation. Sony nie zatwierdzi mojej gry w obecnym stanie. Sugerują cenzurę lub chcą zamienić tryskające czerwone plamy na brązowy kolor lub kawałki czekolady.
 
     
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Główny edytor: KNP
Drugi edytor: KNP
Pomógł: 76 razy
Posty: 1411

40082 Prestiż
Wysłany: 10-05-2019, 06:49   

Gra należy do PEGI 12 (Sony pewnie jest zdania, że przemoc odzwierciedla rzeczywistość, więc to PEGI 16) i dopóki to do ciebie nie dotrze, nie będzie możliwe kontynuowanie tej bezowocnej dyskusji w tym wątku.
_________________
:razzugly:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group