NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[Przygodowa] Epic 90's Journey
Autor Wiadomość
draq 
Bohater

Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: MMF2 Dev
Pomógł: 1 raz
Posty: 123

13916 Prestiż
Wysłany: 30-09-2017, 12:33   [Przygodowa] Epic 90's Journey

Tytuł: Epic 90's Journey

Gatunek: Przygodowa, zręcznościowa, platformowa

Autor: Draq
Grafika: Draq
Dźwięk: Draq
Muzyka: Draq & Jakim

Opis:
W Epic 90's journey wcielamy się w przybysza z innego świata starającego się przypomnieć swoją utraconą tożsamość i powrócić do domu. Dzięki proroczym snom odnajduje zróżnicowanych kulturowo przyjaciół, wraz z którymi odkrywa przyczynę swego pojawienia się w latach 90tych.

Tryb dnia i nocy zawarty w grze wpływa na ilość zdobywanej radości (PR). Są to punkty które można uzyskać skacząc po piłce która leży gdzieś na drodze, grindowanie deskorolką po budynkach itp. Ukończenie questów dla NPC wpływa na ich szczęście, które jest przedstawione poprzez emisję fioletowych kulek radości, które gracz może zebrać. Punkty te umożliwiają rozwój postaci, przychylność w nasza stronę NPC itp. Adekwatnie do punktów radości istnieją punkty cierpienia (PC), która większa ilość generowana jest w nocy.

By zneutralizować PC należy co jakiś czas iść spać. Sen również służy do eksploracji równoległej historii, w której bohater podróżuje po wspomnieniach, lub snach proroczych, Wiele zdobytych przedmiotów i umiejętności, umożliwia graczowi przedostać się do niedostępnych dotąd lokacji, coś na wzór metroidvani. Główną bronią jest jojo, które można ulepszać za punkty radości.

Przeciwnikami natomiast są tajemnicze stwory, które zaczęły wyłaniać się z głębi lasu i nękać ludzi. Są one generatorami punktów cierpienia i po kontakcie z niektórymi npc zarażają tą właściwością. W każdym z miast, które są odgrodzone sobą zręcznościowymi fragmentami plansz, jest minigra w której można pobić rekord i zdobyć medal lub tazoo. Każdy egzemplarz gry posiada część indywidualnych powtarzających się tazoo, zachęcając tym samym graczy do wspólnej wymiany.

Zrzuty ekranu:


























Uwagi:
Zapraszam na PGA gdzie będziecie mogli przetestować gre :)
https://www.youtube.com/watch?v=XwH7rIRyUHo
https://www.facebook.com/events/154562668467399

[ Dodano: 11-03-2018, 22:09 ]
We wtorek gra rusza na kickstarterze! Tymczasem prosiłbym was o wsparcie w social media za pośrednictwem thunderclapa https://www.thunderclap.i...ney-kickstarter Posty pojawiają się na wallu dopiero po osiągnięciu 100 osób. Pozdrawiam! :)
 
     
HappyOrange 
Plutonowy


Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Pomógł: 1 raz
Posty: 91

2544 Prestiż
Wysłany: 31-03-2018, 03:15   

Dobra, to ja napiszę co sądzę o samym wykonaniu. Wygląda to ładnie, schludnie i kompletnie nieciekawie. Serio, temat lat 80-90 nijak nie sprawia, że z automatu gra będzie ciekawa. Po materiałach promocyjnych z gry widzę tylko jakieś nudne miasto, nudny las, nudne podziemia, jakieś zielone gluty w formie potworów, łyse dresy i nieciekawy główny bohater. Nudna kolorystyka. Wszystko to już było w grach ze 100 razy. Serio, nie widzę w tym nic ciekawego, oryginalnego i interesującego. Gdyby całość była tak z 50 razy bardziej kreatywna to by przykuła moje oko, a tak to widzę kolejną produkcję, która ma nadzieję na to, że będzie wychwalana tylko z powodu nawiązań co jest dla mnie kompletną bzdurą.
 
     
kamiledi15 
Kapitan


Główny edytor: TGF
Drugi edytor: MMF2
Pomógł: 8 razy
Posty: 846

8524 Prestiż
Wysłany: 31-03-2018, 12:40   

Ja myślę, że wygląda to dość oryginalne, ale jest tu chyba zbyt duże nagromadzenie wszystkiego. Przypomina mi to raczej zbiór minigierek, a całość sprawia wrażenie przerostu formy nad treścią. No ale piszę to tylko po krótkich filmikach i szczątkowym opisie, trudno coś więcej wyrokować na podstawie tak niewielu materiałów.
_________________
Pies Syrena - GRA UKOŃCZONA.
 
 
     
jarlfenrir 
Generał brygady


Główny edytor: Fusion 2.5
Drugi edytor: TGF2
Pomógł: 82 razy
Posty: 1731

37283 Prestiż
Wysłany: 31-03-2018, 12:45   

Cóż, ja po opisie mam raczej mieszane uczucia. Może być fajne, może być nudne.
Przy okazji, czym jest PGA?
 
     
fil 
Kapral


Główny edytor: Unity
Drugi edytor: Fusion 2.5 Dev
Pojedynki: nie
Pomógł: 2 razy
Posty: 19

1889 Prestiż
Wysłany: 18-04-2018, 22:30   

jarlfenrir napisał/a:
Cóż, ja po opisie mam raczej mieszane uczucia. Może być fajne, może być nudne.
Przy okazji, czym jest PGA?

PGA - Polish Game Arena
 
     
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Główny edytor: KNP
Drugi edytor: KNP
Pomógł: 76 razy
Posty: 1411

40082 Prestiż
Wysłany: 19-04-2018, 14:19   

fil napisał/a:
PGA - Polish Game Arena

Eh...


Niestety, funding unsuccessful, ale jest "prototyp": https://drive.google.com/drive/folders/19cpbZ-nN98EwN8TKJMeOmVEDvbnhYZCb

Nie wiem, czy Kickstarterowa ETA po nieudanej kampanii jest dalej aktualna: Jul 2019.
_________________
:razzugly:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group