NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[Logiczna] PLAY WITH ME
Autor Wiadomość
Przemistrz 
Kapral


Główny edytor: Fusion 2.5
Drugi edytor: MMF2 Dev
Posty: 21

243 Prestiż
Wysłany: 16-08-2015, 18:55   

Szło mi całkiem dobrze, utknąłem na liczeniu czarnych kropek.
 
     
ar18 
Starszy kapral


Główny edytor: Stencyl
Posty: 40

503 Prestiż
Wysłany: 19-08-2015, 14:58   

Przemistrz napisał/a:
Szło mi całkiem dobrze, utknąłem na liczeniu czarnych kropek.

Pewnie dlatego, że nie ma ani jeden czarnej :P
 
     
HappyOrange 
Plutonowy


Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Pomógł: 1 raz
Posty: 91

2544 Prestiż
Wysłany: 23-03-2016, 01:48   

Co się dzieje aktualnie z projektem? Będzie on dokończony?
 
     
ar18 
Starszy kapral


Główny edytor: Stencyl
Posty: 40

503 Prestiż
Wysłany: 29-03-2016, 01:44   

HappyOrange napisał/a:
Co się dzieje aktualnie z projektem? Będzie on dokończony?


Tak, gra ma już 19 leveli i niedługo z aktualizuje ten "temat" szacuje, że jakoś w kwietniu pewnie pod koniec dam info może nawet wcześniej zobaczymy, gra ma zupełnie inną grafiką, jest fabuła i wiele innych rozwiązań itp., nad grą pracuje praktycznie każdego dnia - ale lubię pisać jak już coś mam konkretnego :) - dzięki za wiadomość.
 
     
HappyOrange 
Plutonowy


Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Pomógł: 1 raz
Posty: 91

2544 Prestiż
Wysłany: 02-05-2016, 14:24   

ar18 napisał/a:
szacuje, że jakoś w kwietniu pewnie pod koniec dam info może nawet wcześniej

Jest już maj i gdzie ta aktualizacja?
 
     
ar18 
Starszy kapral


Główny edytor: Stencyl
Posty: 40

503 Prestiż
Wysłany: 13-05-2016, 17:07   

HappyOrange napisał/a:
ar18 napisał/a:
szacuje, że jakoś w kwietniu pewnie pod koniec dam info może nawet wcześniej

Jest już maj i gdzie ta aktualizacja?

Sorry :/ . Nie chciałem pisać o tym, ale chodzi o to, że gra ma wydawcę i nie chce prowadzić jakiejś powiedzmy "osobnej kampanii reklamowej", to znaczy zostawiam to im. Napisałem dzisiaj do nich (bo już mam przygotowaną stronę www itd.), czy uruchamiamy www, to bym napisał więcej informacji wtedy, screeny, jakieś demko by wrzucił itd.

Więc trochę jestem uzależniony od nich w pewnym sensie, jeśli chodzi o jakieś informacje dotyczące gry bo nie wiem co tam planują, czy w ogóle coś planują :D .
 
     
HappyOrange 
Plutonowy


Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Pomógł: 1 raz
Posty: 91

2544 Prestiż
Wysłany: 13-05-2016, 19:32   

Ooo, no to powodzenia w projekcie, a i takie pytanie, bo podczas grania w wersję z tego postu znalazłem jakiś adres internetowy. Było to niby jakieś stowarzyszenie, czy coś w tym stylu. O co w tym wszystkim chodzi?
 
     
ar18 
Starszy kapral


Główny edytor: Stencyl
Posty: 40

503 Prestiż
Wysłany: 15-05-2016, 21:46   

HappyOrange napisał/a:
Ooo, no to powodzenia w projekcie, a i takie pytanie, bo podczas grania w wersję z tego postu znalazłem jakiś adres internetowy. Było to niby jakieś stowarzyszenie, czy coś w tym stylu. O co w tym wszystkim chodzi?


Dzięki. Motyw tajnego stowarzyszenia występuje w grze, ale jest zupełnie inny, a tutaj po prostu wrzuciłem link do swojej strony, bo to był tak jakby bardziej "szkic gry"/pomysł na grę :D .

[ Dodano: 11-10-2017, 15:18 ]
Pffff bez komentarza :P ... Nie mogę edytować tamtego postu więc, jakby ktoś mógł to przenieś, a jak nie to zostanie tutaj, bo gra się nieco zmieniła.

Tytuł: PLAY WITH ME
Gatunek: Escape the room, przygodowa, logiczne

Autor: Airem
Grafika: Witkor Paluch
Dźwięk: Airem (audacity)
Muzyka: Kevin MacLeod

Teaser PL:
https://www.youtube.com/watch?v=utfo6cR0F5k

Strona www:
http://playwithmegame.com

Opis gry (nie mój):
Przekonaj się jak wyglądałaby gra komputerowa stworzona przez samego Jigsawa! Wykorzystaj dostępne przedmioty, pokonaj podstępne iluzje i zagadki optyczne, a przede wszystkim, odpowiedz sobie na pytanie - czy odważysz się Zagrać ze Mną?

W tajemniczych okolicznościach ginie znany dziennikarz śledczy Robert Hawk wraz ze swoją żoną Sarą. Policja znajduje tylko wrak ich rozbitego w wypadku samochodu. Według podejrzeń śledczych z zaginięciem może mieć coś wspólnego człowiek zwany „Illuzją” – seryjny morderca, o którym Hawk pisał od dłuższego czasu artykuły śledcze. Podobno wraz ze znajomym prywatnym detektywem Patrickiem Clarkiem był bliski odkrycia jego tożsamości. Teraz jednak w wyniku wypadku Hawk sam dostaje się w ręce „Illuzji” i żeby przeżyć musi pokonać przygotowany przez niego labirynt zagadek.

Poznaj mroczny świat stworzony przez chory umysł i odkryj kto za tym wszystkim stoi. Nie będziesz jednak sam podczas tej niebezpiecznej rozgrywki - odrobiną manipulacji i przysług możesz zaskarbić sobie wdzięczność innych uwięzionych, a nawet uzyskać ich pomoc. Jak ich wykorzystasz? Czy jesteś gotowy na poświęcenie przyjaciela, żeby samemu wydostać się z pułapki? Przetestuj swoje człowieczeństwo dzięki licznym wyborom moralnym oraz questom pobocznym, które prowadzą do dziesiątek zakończeń!

Wejdź na wyższy poziom immersji i wykorzystaj realne przedmioty, aby przechytrzyć swojego dręczyciela. Dmuchnij w mikrofon, aby zdmuchnąć świeczkę, wykonuj gesty dłońmi, aby podpalić zapałkę, potrząsnąć pudełkiem (co tam może być?), odkręcić słoik (uważaj, żeby gałki oczne nie wyleciały ze środka!), albo zaatakować kogoś młotkiem! I mam nadzieję, że masz gdzieś lusterko pod ręką... A to dopiero początek niespodzianek!

Wejdź do świata niebezpiecznego psychopaty i powoli popadaj w obłęd, dzięki pierwszemu w grze komputerowej, tak realistycznemu systemowi określającego stan psychiczny Twojego bohatera! A na koniec rozerwij się przy licznych aktywnościach dodatkowych - prowadź własny dziennik w wirtualnym telefonie, czytaj SMSy, lub graj w gry mobilne - wszystko po to, by do reszty nie zwariować.

I pamiętaj, że dzięki losowym elementom, każda rozgrywka będzie inna! A jeżeli poczujesz, że potrzeba Ci wyzwania, przetestuj swoje umiejętności w licznych trybach dodatkowych, w tym w wyjątkowym trybie survivalowym.

Jak ktoś chce więcej poczytać to: https://graczpospolita.pl/sa-tu-fani-serii-filmow-pila-zobaczcie-play-with-me/

Demo:
Jest przygotowane ale jeszcze niedostępne :(

Zrzuty ekranu:




Gify:



Uwagi:
Gra była tworzona od 2015 roku, niestety z roczną przerwą dlatego teraz dodaję post :/ .... Gra niedługo powinna się pojawić, chcę skończyć do końca listopada tego roku, ewentualnie jeśli nie to myślę, że powinno pojawić się demo w listopadzie. Brakuje jeszcze audio dialogów, są jakieś tam małe bugi trzeba to poprawić, ogólnie dodaje "treści" do gry.

Gra na pewno się pojawi na PC: Windows, Linux, macOS. Plany są aby była dostępna na konsole (x-box, ps4, switch itd.), mobile. Ale zobaczymy czy ktoś będzie w to chciał w ogóle grać :D .

[ Dodano: 04-01-2018, 13:26 ]
Wrzuciłem trailer do gry, można go obejrzeć na steamie http://store.steampowered...0/PLAY_WITH_ME/ lub na stronie gry (www.playwithmegame.com).

Wersja trailera PL, bo gra ma polski dubbing: https://www.youtube.com/watch?v=A3U0YOtFpN0
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Główny edytor: GameMaker Studio 2
Pomógł: 1 raz
Posty: 674

334 Prestiż
Wysłany: 05-01-2018, 20:31   

brzmi jak gra +18
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
ar18 
Starszy kapral


Główny edytor: Stencyl
Posty: 40

503 Prestiż
Wysłany: 08-01-2018, 10:50   

Temporal napisał/a:
brzmi jak gra +18


To miła i kolorowa gra przygodowa dla całej rodziny :D
 
     
Kalon 
Pupogłowy


Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Pojedynki: być może
Pomógł: 1 raz
Posty: 29

331 Prestiż
Wysłany: 23-01-2018, 20:33   

Przy zmianie jasności raz scrashowało grę i nie chciała się uruchomić przez jakiś czas, warto mieć to pod uwagą chociaż to tylko pewnie jednorazowy błąd.
 
     
ar18 
Starszy kapral


Główny edytor: Stencyl
Posty: 40

503 Prestiż
Wysłany: 25-01-2018, 02:11   

Kalon napisał/a:
Przy zmianie jasności raz scrashowało grę i nie chciała się uruchomić przez jakiś czas, warto mieć to pod uwagą chociaż to tylko pewnie jednorazowy błąd.

Zdecydowanie, a takie są najgorsze błędy. Dzięki, sprawdzę co się tam stało.

A nie pamiętasz błędu (alert)? Gra zapisuje logi w głównym folderze gry (C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\PLAY WITH ME\logs) ?

[ Dodano: 27-06-2018, 16:05 ]



Przygotowałem wersję online gry jeśli komuś się nie chcę instalować gry ze steam (https://store.steampowered.com/app/725780/PLAY_WITH_ME/ ), wystarczy kliknąć w ten link:

Demo Lite Online

Gra ogólnie ważyła ponad 1GB, natomiast udało mi się skompresować Ją do 300 mb (muzyka, dialogi, fonty - zwłaszcza chińskie itd.), więc pomyślałem sobie że jeśli uda mi się jeszcze zmniejszyć rozmiar to wrzucę wersje pod przeglądarkę.

Wersja online jest mocno okrojona zajmuje zaledwie 40 mb (nie posiada głosów, niektórych dźwięków i zawiera tylko jeden poziom, autozapis działa - pod warunkiem, że nie wyczyścimy plików przeglądarki, natomiast nie można zapisywać gry w dowolnym momencie). Gra jest bardziej do sprawdzenia, ogólnie polecam pobrać normalną wersję demo ze steam (dostępne są 32/64 bity, oraz lepsza wydajność jeśli chodzi o słabszy sprzęt itd.).

UWAGI
- Demo Lite testowałem pod Chrome/Opera/Safari i FireFox, niestety Microsoft Edge wymaga nieco pracy ;D, więc tutaj raczej nie zadziała.

- Jakby były jakieś problemy to odświeżcie stronę. Początek ładowania gry może być nieco długi bo są większe pliki, tak po 60% powinno pójść z górki. Oczywiście wszystko zależy od waszego łącza bo do pobrania jest 40 mb lub jeśli to Firefox nieco więcej.

- Domyślnie jest ustawiony angielski, gra zawiera także inne języki w tym polski (niestety bez czcionek ale to się tyczy Np. rosyjskiej wersji czy chińskiej - załaduje domyślną czcionkę)

- Niestety FireFox coś ostatnio nie jest w formie od kilku lat, stąd mogą być problemy na słabszym sprzęcie głównie chodzi o zintegrowaną kartę graficzną, chodzi o spadek FPS. W opcjach można wyłączyć oświetlenie co spowoduje, że grę uruchomimy w 60fps. Natomiast wersja DEMO (natywna) chodzi dobrze na słabszym sprzęcie.

- F11 Pełny ekran

- Aby wystartować grę należny kliknąć dowolnie gdzieś na stronie

- No i oczywiście za drugim razem gra się załaduje szybciej

- Język polski ustawiamy w opcjach (options->game->langauge), dodatkowo trzeba ustawić napisy polskie (options -> audio -> subtitles)

[ Dodano: 27-06-2018, 20:39 ]
Poprawiłem problem z Chrome bo są osobne pliki dla FireFoxa.

[ Dodano: 27-06-2018, 21:13 ]
Jak nie będzie działać bo ktoś już uruchomił pod chrome, to trzeba wyczyść pliki lub w trybie incognito odpalić

Zrobiłem mały update Dema onlne, bo coś nie działało niektórym
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group