NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
---> YouDevTube <--- | A l p h a |
Autor Wiadomość
ziomek123234
Sierżant

Główny edytor: Fusion 2.5 Dev

1363 Prestiż
  Wysłany: 19-11-2017, 15:26   ---> YouDevTube <--- | A l p h a |

Tytuł: YouDevTube

Gatunek: Symulator

Autor: Curxen
Grafika: Curxen [CTF 2.5]
Dźwięk: NIE MA
Muzyka: NIE MA

Opis:
Gra jest oparta na YouTuber Symulator, czy symulator bycia youtuberem :) . Głownie
w aplikacji chodzi aby my zostali normalnymi youtuber'ami, i coraz wyżej wchodzili na lepsze
progi, aż do dużej sławy. Grafika będzie oczywiście poprawiona, odnoszę się tu,
czy tworzyć taki project?! DZIĘKI

Zrzuty ekranu:
https://zapodaj.net/38e161c72d661.png.html

Download:
http://www.mediafire.com/...oject+TE-ST.exe

Uwagi:
NO NIE WIEM

noxx 
Młodszy chorąży

Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Pojedynki: nie

7092 Prestiż
Wysłany: 01-12-2017, 18:19   

Spanie trwa za długo, po co tyle czekać. Zmęczenie 100% gdy jesteś wypoczęty... to też jest dziwne, tak bardziej intuicyjnie byłoby dać 0% i żeby rosło sobie przy wykonywaniu czynności, ewentualnie zastąpić to słowem energia/siły życiowe/witalność/mana/moc/zdrowie/HP/MP/punkty akcji, czy coś takiego i wtedy zaczynać od 100%. Nagrywanie mogłoby trwać krócej, też. Bo to jest niepotrzebnie wydłużane tak z te 2-3 sekundy na czynności byłoby okej według mnie, bo jakiś tam czas jest potrzebny inaczej zreobiłoby się coś na wzór klikera, a klikery są fajne też, ale nie są symulatorami, a to ma być symulator więc czas te 2-3 dać trzeba dać. Sam początek jest dość długi, bo ciułanie pinionszkuw na mikrofon boli.
Po zdobyciu 100 subów wyświetla się komunikat, że gratulujemy, że 100 subów. Po zdobyciu 200 subów wyświetla się komunikat, że gratulujemy, że 100 subów. Może i jestem nie wyspany, ale coś mi tutej nie zagrało, a i jak wejde w sklep to komunikat się wyświetla znowu (ten o 100 subach) (https://imghost.io/image/rVyuC).
Chciałem uzbierać na mikrofon, i chyba go kupiłem, choć pewności nie mam, bo nie znika ze sklepu ikonka się nie zmienia i takie tam. A i gdy wchodzę do sklepu to z konta mi znika cena mikrofonu, ale dam se ponownie nagraj to te dziengi wracają.

Cytat:
czy tworzyć taki project?!

To pytanie powinieneś zadać sobie sam, sobie. Każdy projekt warto tworzyć, zawsze czegoś przy tym się nauczysz. A nawet jeśli nie nauczysz się niczego nowego, to przynajmniej miło i w miarę kreatywnie spędzisz czas.

Cytat:
DZIĘKI

nie maza co

Odpowiedz do tematu