NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
ClickJam 2016
Autor Wiadomość
Wackyjackie 
Bohater
Starszy Chorąży Sztabowy Randomu


Pojedynki: nie
Steam:
Posty: 717

Prestiż
Wysłany: 04-08-2016, 19:44   ClickJam 2016

Dzień dobry,
napisał do mnie Chris Carson z Clickteam o możliwość zorganizowania kolejnego ClickJamu w Warszawie, 1 października 2016. I to nie będzie byle jaki ClickJam, bo nagrody będą sponsorowane przez Clickteam, Microsoft i Humble Bundle.

Dla niezaznajomionych z tematem, czym jest ClickJam:
ClickJam to konkurs już 3 razy zorganizowany przez Clickteam polegający na stworzeniu gry na zadany temat w 24h *w tej edycji z tego co rozumiem, mogą być 2 dni*. Oczywiście, gra ma być zrobiona w klikach oraz na miejscu, podczas trwania eventu. ClickJam odbywa się jednocześnie w wielu miejscach na świecie.
Jak na razie, pierwszy odbył się w hostelu, drugi w akademiku, a podczas trzeciego mogliśmy spędzić całą noc w sali Uniwersytetu Śląskiego ;).

Wstępnie odpisałem Chrisowi, że zapytam społeczności czy mają jakieś pomysły gdzie można takie coś zorganizować. Tak więc pytam - macie jakieś pomysły, albo potencjalne miejsca?

Myślę na razie udać się do jakiegoś gaming pubu, gdzie można by zarezerwować pokój. Na przykład:
http://levelup-bar.pl
https://www.facebook.com/PadbarWarszawa/

//EDIT:
Dostałem odpowiedź, że Warszawa nie jest konieczna. Może by Jakim znowu coś zadziałał magicznego?
Ewentualnie Kielce, tutaj bym coś ogarnął xD.
_________________
 
 
     
BROO 
Pupogłowy
Wizard x-)


Pojedynki: nie
Posty: 502

Prestiż
Wysłany: 04-08-2016, 19:59   

Wszelkie uczelnie odpadają w tym terminie, ciężko mi sobie wyobrazić, by ktoś je udostępnił. Kielce to z pewnością pocieszne miasto i bardziej mi pasuje niż Warszawa ze względów komunikacyjnych.
 
     
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Posty: 1411

Prestiż
Wysłany: 04-08-2016, 22:23   

Myślę, że uda mi się przyjechać pierwszego, bez względu czy to będzie w K. czy to w W. I może nawet zabiorę ze sobą Yumohu.
_________________
:razzugly:
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Posty: 674

Prestiż
Wysłany: 05-08-2016, 18:58   

Może tym razem się uda?
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
Cootje 
Legenda


Posty: 644

Prestiż
Wysłany: 06-08-2016, 21:32   

Do mnie jak patrzę też pisali w tej sprawie i jak dla mnie spoko sprawa mogę się pojawić w dowolnym miejscu
_________________
Mój klucz publiczny PGP
 
     
duur 
Starszy sierżant


Pojedynki: nie
Posty: 178

Prestiż
Wysłany: 10-08-2016, 15:08   

Kielce brać! dla odmiany, dla klimatu... zapewniam swoją obecność na prawie 100% :--)

boję się:
- twardej podłogi, już nie te lata na karku :--P ale czego się nie robi dla wspólnej devzabawy!
- głupiego, podcinajacego skrzydła tematu
- braku własnego sprzętu, już wszystkie moje zabawki mocno leciwe
- niskiej frekwencji uczestników (czuję, że będą sami starzy wyjadacze dżemu)

oczekuję:
- w tym samym budynku, a jeszcze lepiej w tym samym pomieszczeniu tworzenie i spanie i jedzenie :--P
- klimatów innych niż akademik, hostel... oczekuję świeżości! bar, klub, dom na własność?
- rywalizacji parami... więcej ekip = więcej gier :--D
- sztucznego tłoku w formie nieklikającego towarzystwa... dziewczyny, znajomi, bracia i siostry :--P
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Posty: 674

Prestiż
Wysłany: 13-08-2016, 09:25   

mogę wziąć ukulele? wtedy nawet ja będę mógł sobie pojamować
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
Ludwig 
Plutonowy


Pojedynki: być może
Posty: 96

Prestiż
Wysłany: 13-08-2016, 19:21   

Witam!
Wyrażam swoje zainteresowanie, wzięcia udziału w czyms takim :) Wiem, że nie jestem jakims klikowym kozakiem i jeszcze nie błysnołem jakaś ciekawa produkcja, ale myślę że mógłbym się od was wiele nauczyć :) i może uda mi się czymś was zaskoczyć :)

Pozdrowionka!!!
 
     
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Posty: 1411

Prestiż
Wysłany: 13-08-2016, 19:42   

Ludwig napisał/a:
Wiem, że nie jestem jakims klikowym kozakiem i jeszcze nie błysnołem jakaś ciekawa produkcja

Nie zgadzam się: https://www.youtube.com/watch?v=fWpwAAiMfgc mam koszmary do dziś.

duur napisał/a:
Kielce brać! dla odmiany, dla klimatu...

Kielce jak Tortex. Niby podkeczup a jednak stoi u mnie w lodówce obok Heinza.

Temporal napisał/a:
mogę wziąć ukulele? wtedy nawet ja będę mógł sobie pojamować

Nie ręczę za siebie jak zaczniesz "jamować" ani finansowo za twoją stratę w mieniu.

Do sedna.
Wackyjackie napisał/a:
stworzeniu gry na zadany temat w 24h *w tej edycji z tego co rozumiem, mogą być 2 dni*.

Ja to rozumiem jako pracę przez sobotę i niedzielę, w niedzielę po południu zakończenie prac, wieczorem afterparty i rozejście się do domów? Bo nie wszystkim będzie pasować zakrojenie na poniedziałek.
_________________
:razzugly:
 
     
Neoqueto 
Moderator
Akcelerator


Pojedynki: być może
Skype:
Posty: 537

Prestiż
Wysłany: 14-08-2016, 02:28   

Najwyżej ci, którym pasuje - zostaną. Oby wszystkim pasowało ^^ . 2 dni - szykuje się jazda. Trzy dni to będzie już prawdziwa pompa. Czekamy na konkrety. Co do lokalizacji - dobrze będzie mieć miejsce ze stołami konferencyjnymi lub ławkami, a nie biurkami. Dużo lepiej z komunikacją. No i ktoś też musi załatwić baleron.

Temporal napisał/a:
mogę wziąć ukulele? wtedy nawet ja będę mógł sobie pojamować


Musisz. Jeden team będzie miał zapewne Jakima, więc ty zrobisz OST swojemu teamowi. Na ukulele. Co z tego, że będzie klimat jak z typowego spotu reklamowego kiepskiej aplikacji na telefon autorstwa nowo powstałego kalifornijskiego startupa.
_________________
Jeśli otrzymałeś pomoc - pamiętaj o przyznaniu punktu Pomógł!
 
     
Sporek 
Bohater
Producent Wody w Proszku


Pojedynki: być może
Steam:
Posty: 349

Prestiż
Wysłany: 14-08-2016, 02:35   

W sumie mówiłem, że nie przyjadę, ale pomyślę jeszcze, zależy jak i gdzie będzie zorganizowane to wszystko :P Bo jak np. w Łodzi albo Zgierzu no to mogę jechać nawet teraz :D A jak Warszawa albo inne miasto Lechickie no to gorzej, bo nigdy poza łodzią nie byłem poza wycieczkami :) Jakby dało się przystąpić online to spoko. Szczególnie, że potem muszę wracać, a dzień wcześniej mam rozpoczęcie studiów. A szkoda, bo w sumie fajnie.
_________________
 
     
BROO 
Pupogłowy
Wizard x-)


Pojedynki: nie
Posty: 502

Prestiż
Wysłany: 28-08-2016, 20:18   

Czy są jakieś zmiany w kwestii ClickJamu?
 
     
Cootje 
Legenda


Posty: 644

Prestiż
Wysłany: 28-08-2016, 23:21   

Osobiście proponuję wybrać się gdzieś w góry i zostać tak na 3-4 dni.
_________________
Mój klucz publiczny PGP
 
     
wermi 
Major
Depressive Disorder


Posty: 1015

Prestiż
Wysłany: 29-08-2016, 00:44   

Osobiście proponuję wybrać się do Warszawy żebym miał bliżej, mimo że i tak nie przyjadę :--)
 
     
ShamanGames 
Szeregowy

Pojedynki: tak
Skype:
Posty: 2

Prestiż
Wysłany: 29-08-2016, 13:31   

Ja bym chciał ale nie mogę ;(
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group