NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Aleks
13-05-2015, 11:17
Sheep Frenzy!
Autor Wiadomość
Qdlaty 
Starszy sierżant


Główny edytor: Construct
Posty: 185

Prestiż
Wysłany: 10-05-2015, 00:04   Sheep Frenzy!


YOUTUBE

Cześć. :)

Piszę tutaj oczywiście głównie po to, żeby się troszeczkę zareklamować, mam nadzieję, że to nie problem!

Zawdzięczam scenie klikowej i ludziom, którzy nadal tutaj są, swoją fascynację tworzeniem gier, więc po części i sukcesy, które powoli udaje mi się odnosić. Zajmuję się oczywiście tworzeniem grafiki, ale dzięki klikom i podstawom programowania wiem też, czego mogę się spodziewać jeżeli chodzi o trudność implementacji różnych elementów.

Do rzeczy. Ostatnio światło dzienne ujrzała gra, której byłem Art Directorem. Z dumą muszę powiedzieć, że w 123(!) krajach mieliśmy featuring na głównej stronie Apple App Store. Dwa czy trzy dni temu wystartowaliśmy na Google Play. Trochę za późno, bo już znalazł się jakiś plagiator i zbiera setki instalacji gry "Sheep's Frenzy", a my w wyszukiwaniu "sheep frenzy" jesteśmy nadal gdzieś w tyle. :P

Anyway, jeśli to dla was nie problem, ściągnijcie chociaż grę z odpowiedniego sklepu (jest free) i powiedzcie, co myślicie. Nie obraziłbym się za oceny w sklepach (chyba że złeee D: ).

Gra jest inspirowana starymi "ruskimi" grami ELEKTRONIKI (ktoś z was musi pamiętać jajeczka). Może być dla początkującego gracza trochę trudna (w produkcji mamy update, który nieco upłynni poziomy trudności).

Jeśli ktoś zaczyna zabawę z grafiką do gierek i ma jakieś pytania, służę pomocą! :)

Linki: iTunes | Google Play

Dzięki!
 
 
     
Cootje 
Legenda


Główny edytor: KNP
Drugi edytor: MMF Express
Posty: 644

Prestiż
Wysłany: 10-05-2015, 01:56   

Jeśli chodzi o grę to od strony kodu banalnie prosta do wykonania to też nie dziwię, się iż szybko wyszedł jakiś klon. Słabo tylko, że Ci którzy klonują waszą grę lepiej ją pozycjonują od was samych... W każdym razie pomysł fajny i oryginalny.
_________________
Mój klucz publiczny PGP
 
     
Qdlaty 
Starszy sierżant


Główny edytor: Construct
Posty: 185

Prestiż
Wysłany: 10-05-2015, 02:07   

Cootje napisał/a:
Jeśli chodzi o grę to od strony kodu banalnie prosta do wykonania to też nie dziwię, się iż szybko wyszedł jakiś klon. Słabo tylko, że Ci którzy klonują waszą grę lepiej ją pozycjonują od was samych... W każdym razie pomysł fajny i oryginalny.


Zdziwiłbyś się co do banalności kodu tej aplikacji. :P Musi dużo rzeczy brać pod uwagę. Super trudna nie jest, ale w 2 dni byłoby bardzo ciężko to napisać. Ten klon zwyczajnie nie działa, nie da się w niego grać, jest zabugowany, a gameplay jest tragiczny, owce skaczą zupełnie losowo. Wypuścili go po prostu przed naszą premierą na Google Play, jak mieliśmy jeszcze featuring na głównej stronie App Store. Ludzie szukali Sheep Frenzy na Google Play, pościągali tę grę, a ilość ściągnięć ma najwidoczniej duże znaczenie w pozycjonowaniu. Ma mniej ocen niż my i jego oceny są niższe. Plagiat został zgłoszony, więc może koleś niedługo zniknie.
 
 
     
Wackyjackie 
Bohater
Starszy Chorąży Sztabowy Randomu


Główny edytor: MMF2 Dev
Drugi edytor: Stencyl
Pojedynki: nie
Posty: 717

Prestiż
Wysłany: 13-05-2015, 10:21   

Mnie nie ciągnie do takich gier, ale zainstalowałem dziewczynie to się nawet wciągnęła ;) . Od razu zleciłem, żeby dała wam dobrą ocenę a tamtej podróbce ocenę 1. Jedyne co mogę zarzucić to bardzo nachalne reklamy, które nie zawsze da się pominąć. Denerwuje też konieczność dodania aplikacji do konta Google, bo nie ważne, że się to anuluje i tak potem wyskoczy. Dobry pomysł z reklamą w celu kontynuacji od momentu przegranej. Gameplay i oprawa graficzna przyjemna. Dźwięki nie wiem, bo na wykładzie było grane.
_________________
 
 
     
307 
Dezerter


Główny edytor: MMF2 Dev
Posty: 42

Prestiż
Wysłany: 13-05-2015, 13:41   

Według mnie gra jest "klonem" innej gry, ale wydaje się spoko.
 
     
Qdlaty 
Starszy sierżant


Główny edytor: Construct
Posty: 185

Prestiż
Wysłany: 22-05-2015, 11:58   

307 napisał/a:
Według mnie gra jest klonem innej gry, ale wydaje się spoko.


Jaką grę masz na myśli? :) Nie widzieliśmy żadnej takiej od czasów starych ruskich gierek elektroniki a i one się sporo gameplayem różniły.
 
 
     
kamiledi15 
Kapitan


Główny edytor: TGF
Drugi edytor: MMF2
Posty: 846

Prestiż
Wysłany: 22-05-2015, 13:17   

Może to?
https://www.youtube.com/watch?v=9EE4loInPoc
_________________
Pies Syrena - GRA UKOŃCZONA.
 
 
     
Qdlaty 
Starszy sierżant


Główny edytor: Construct
Posty: 185

Prestiż
Wysłany: 25-05-2015, 17:45   

kamiledi15 napisał/a:
Może to?
https://www.youtube.com/watch?v=9EE4loInPoc


Jeśli minigierka w starej grze w małym stopniu podobna do Sheep Frenzy jest najbliższą naszej "grą", to napawa mnie to tylko radością. :D Bo to trochę tak, jakby mówić, że Jazz Jackrabbit jest klonem Mario. ;)
 
 
     
kamiledi15 
Kapitan


Główny edytor: TGF
Drugi edytor: MMF2
Posty: 846

Prestiż
Wysłany: 25-05-2015, 17:53   

Może 307 miał jakąś inną grę na myśli, ale tego się już nie dowiemy :)
_________________
Pies Syrena - GRA UKOŃCZONA.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group