NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[Bitwa NB] 29
Autor Wiadomość
Andrzejek98 
Plutonowy

Główny edytor: KNP
Posty: 74

1163 Prestiż
Wysłany: 25-02-2012, 00:39   

Mam cichą nadzieje że nie moja praca nie będzie najgorsza, a także że następna batalia nie będzie rozpoczęta podczas następnej batalii na FG.
 
     
xFryciula 
Starszy szeregowy


Główny edytor: TGF2
Posty: 9

135 Prestiż
Wysłany: 25-02-2012, 00:59   

3 pkt Wrott12 - Kocham te klimaty oraz według mnie bardzo interesujace rozwiazanie dla kamery, troche ciezko sie steruje ale dodaje to poziom trudnosci. Nie wiem o co wam chodzi z tym przycinaniem (Może to dlatego że mam mocego kompa ;p)... Muzykę można sobie puścić w tle i chociaż jest kilka błędów to licze że wrott je poprawi.

2 pkt Tasmpol - bardzo zabawna gra. Podobają mi się efekty specjalne i grafika. Zawsze chciałem się wcielić w Stephena Kinga :madugly:

1 pkt Wackyjackie - solidna i dobra oldschool-owa gra. Mimo błędów i tak grało się fajnie. Czekam na pełną wersje.
 
     
Andrzejek98 
Plutonowy

Główny edytor: KNP
Posty: 74

1163 Prestiż
Wysłany: 26-02-2012, 11:33   

Głosowały 4 osoby poza batalią, i wszyscy(5) biorący udział :P Czy tylko my interesujemy się tą bitwą?
 
     
Aleks 
Moderator
Wilczek


Główny edytor: GDevelop
Skype:
Posty: 636

28588 Prestiż
Wysłany: 27-02-2012, 01:05   

Oto oficjalne wyniki dwudziestej dziewiątej Bitwy NukeBoards!

1. miejsce: Wackyjackie - Polymorphism - 24 głosy
1. miejsce: Tasmpol - XDXD LOL KOHANIE ZAMIENIŁEM DZIECIAKA W STIWENA KINGE: beka opur 3000 - 24 głosy
2. miejsce: Pikor - Zakon Rudolpha - 14 głosów
3. miejsce: Sunflower -Guidance - 6 głosów
3. miejsce: Wrott12 -Ucieczka - 6 głosów
Poza podium:
4. miejsce: Andrzejek98 - Fabuła - 4 głosy
5. miejsce: zozol32 - World of Herrios - 0 głosów

Gratulacje!
 
     
Sunflower 
Bohaterka


Główny edytor: GameMaker
Posty: 100

29218 Prestiż
Wysłany: 27-02-2012, 19:07   

Jej, tak się zastanawiałam, czy ten wynik się utrzyma, wygląda na to, że tak!
Coś tłoczno na tym podium, ale to chyba nie pierwszy raz, z tego co przeglądałam sobie co niektóre poprzednie tematy. ^_^'

Gratuluję wszystkim uczestnikom, a w szczególności Tasmpolowi za g e n i a l n y pomysł z Stephenem już-sama-nie-wiem-jakim-Kingiem i Wacky'emu za wydarcie pikorowi 25zł. :madugly:

Ale naprawdę, to chyba faktycznie była jedna z lepszych Bitew. Znacznie ciekawsza niż ta, podczas której ja zdobyłam wrzosowy kolorek. :P
 
     
Sporek 
Bohater
Producent Wody w Proszku


Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: TGF
Pojedynki: być może
Posty: 349

15764 Prestiż
Wysłany: 27-02-2012, 22:34   

Kurcze, zapomniałem zagłosować. Właśnie mi się World of Herrios bardzo podobał :( Nie był najlepszy ale i tak :)
_________________
 
     
Tasmpol 
Bohater
young god


Główny edytor: MMF2
Posty: 955

24606 Prestiż
Wysłany: 28-02-2012, 14:44   

Dzięki za głosy, miło słyszeć, że mimo prawie 5 letniej przerwy od klikania nie jestem tak bardzo w tyle względem reszty. :) Z różnych i różniastych względów nie byłem w stanie dać z siebie wszystkiego, dlatego na pełną [aka taką, z której będę zadowolony] wersję gierasa będziecie musieli jeszcze trochę poczekać. ;)
_________________
the preacher man says its the end of time
 
     
duur 
Starszy sierżant


Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: TGF
Pojedynki: nie
Posty: 178

19 Prestiż
Wysłany: 15-04-2012, 18:52   

do gierek tworzonych na tę bitwę o tematyce zamiany ciał dołączył się projekt chyba niedawno publikowany... One Double - na stronie playbest.pl do pobrania. gierka nawet nawet i podnosi średnią jakościową gier tej bitwy. cieszę się też, że bitwa stanowiła wartość dodaną dla społeczności ale i też poszczególnych jednostek. oby tak dalej!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group