NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[Zręcznościowa] Sejf
Autor Wiadomość
NeTRaY
Plutonowy


Główny edytor: Inny
Posty: 91

1745 Prestiż
Wysłany: 06-02-2006, 22:48   [Zręcznościowa] Sejf

Tytuł: Sejf

Gatunek: Zręcznościowa

Autor: NeTRaY
Grafika: NeTRaY
Dźwięk: internet/NeTRaY
Muzyka: internet

Opis:

Prosta gra zręcznościowa polegająca na otworzeniu sejfu poprzez wklepanie odpowiedniej kombinacji w odpowiednim czasie. Pomysl oparty (a moze raczej zerzniety) z japonskich gierek tanecznych. Taka minigierka.
Powstała w 1 weekend, bo chciałem zobaczyc czy jeszcze potrafie cos wyklikac...
Pierwsza ukonczona gra od 3 lat. Wiec nie wgnieccie mnie ocenami. :)


Zrzuty ekranu:
brak

Download:
www.netray.pl/gry/sejf.html
 
     
Natie 
Bohaterka

Główny edytor: Inny
Pojedynki: nie
Pomogła: 7 razy
Posty: 380

10110 Prestiż
Wysłany: 06-02-2006, 23:00   

Hihi gra świetna, narazie cienko mi idzie, ale gra wciąga i się nie poddam. :) Graficznie i technicznie wymiata. Poza tym usłyszałam pare znanych tracków w wersjach midowych - nawet nieźle brzmiały ;] (m.in. jedno to chyba jest "Tubelectric Remix" by Siren and Robert Alien )
OCENA : 10/10

Edit:
http://corkin.webd.pl/images/scr_sejf.jpg ;]
_________________
...
 
     
Tasmpol 
Bohater
young god


Główny edytor: MMF2
Pomógł: 14 razy
Posty: 955

24606 Prestiż
Wysłany: 07-02-2006, 00:06   

Lubie takie gry, a ta ma świetną oprawe graficzną i dźwiękową, dzięki czemu bardzo przyjemnie się gra :) Brakuje tylko tego, że gałka (pokrętło) sejfu rusza się pod wpływem wciskania kolejnych klawiszy. Doszedłem za 1 razem tylko do 8 poziomu, ale co tam :) Poćwicze i się uda. Szkoda, że nie ma wyników on line, bo gra się świetnie do tego nadaje. Chętnie zmierze się z innymi :)
Pełna ocena, grafika jest świetna, podoba mi się, muzyka też (też usłyszałem znane rytmy) i grywalność. Może jeszcze jest mankamentem, że w pierwszych poziomach rozgrywki strzałki są blisko siebie i czasem kółko zachodzi na dwie jednocześnie i wykrywa błąd.
Grafika: 5
Muzyka: 5
Grywalność: 5
Osilnikowanie: 5
Zatem: zasłużone 5/5 :)
_________________
the preacher man says its the end of time
 
     
NeTRaY
Plutonowy


Główny edytor: Inny
Posty: 91

1745 Prestiż
Wysłany: 08-02-2006, 10:45   

No coz, czas podsumowac dwa pierwsze dni istnienia gry:

W grę zagrało 112 osob, z czego 24 sciagnely ja na dysk (unikalni goscie).
Na wszystkich forach i miejscach gdzie gra byla rozreklamowana, moja mini produkcja nie dostala oceny nizszej niz 9/10 :) co jest powodem wielkiej dumy i rodosci autora, co oczywiscie ostro mobilizuje go do dalszej pracy i staran :)

PS. Dziekuje za pozytywne, a nawet bardzo pozytywne opinie.
 
     
Dexter 
Plutonowy


Główny edytor: Construct
Drugi edytor: MMF2
Pojedynki: tak
Posty: 61

650 Prestiż
Wysłany: 08-02-2006, 12:05   

Zgadzam się! Gra zasługuje na najwyższą ocenę!
Padłem potem przez muzyke :D :D:D - strzałki szły bardzo szybko,
a ja klikałem do rytmu muzyki :p

Pozdrawiam
_________________
Tenshi no metsuki...
 
 
     
Slawo 
Legenda


Główny edytor: MMF2
Pojedynki: nie
Pomógł: 16 razy
Posty: 706

25566 Prestiż
Wysłany: 08-02-2006, 12:43   

NeTRaY napisał/a:
W grę zagrało 112 osob, z czego 24 sciagnely ja na dysk (unikalni goscie).
Na wszystkich forach i miejscach gdzie gra byla rozreklamowana, moja mini produkcja nie dostala oceny nizszej niz 9/10 :) co jest powodem wielkiej dumy i rodosci autora, co oczywiscie ostro mobilizuje go do dalszej pracy i staran :)


I niech to przemówi do rozsądku wszystkim klikowcom w jakie gry ludzie chcą i grają oraz jakie gry należy przede wszystkim robić aby dopiero w międzyczasie produkować te wymarzone forbideny worldy, broder biry czy inne wygnańce piekieł.
_________________
http://pograjmy.webd.pl - gry z rankingami graczy i turniejami - miejsce również na Twoje gry klikowe

Ponad 150 gier wydanych
Od 2003 w klikach
Od 2001 w hiscoresach na www

http://pograjmy.webd.pl/typer/ (typuj wyniki Mundialu)
Czytam: http://kontrowersje.net
 
     
Kodarth 
Sierżant


Główny edytor: MMF2 Dev
Pojedynki: być może
Posty: 141

3319 Prestiż
Wysłany: 08-02-2006, 13:07   

Slawo napisał/a:
I niech to przemówi do rozsądku wszystkim klikowcom w jakie gry ludzie chcą i grają


Zgadzam się z tym nie do końca. Owszem gra jest dobra, ale gdyby takich 20 gier powstało bo wszyscy by robili to już nikt by o niej nie pisał. Mi osobiście gra się podoba i czekam na kolejną twoją grę. Mam nadzieję że tak jak sejf zaszczyci nas orginalnym pomysłem bo mówiąc szczeże gry typu sejf nie widziałem jeszcze nigdy :) No ale z tymi strzałkami to dam sobie uciąć łeb że grałeś w GTA SA :D . Ale świetnie to wyszło. Gratulacje !
 
     
BROO 
Pupogłowy
Wizard x-)


Główny edytor: TGF
Pojedynki: nie
Pomógł: 37 razy
Posty: 502

31680 Prestiż
Wysłany: 08-02-2006, 13:18   

NeT... gdzie ją reklamowałeś?

Poza tym: bardzo mi się podoba ta gra. Trudno mi okiełznać graniczną pozycję X, w której należy naciskać strzałki, ale to tak tylko okiem technika mówię ;) . ZCom-owym zwyczajem minigierkom nie daję więcej niż 3/5... w OZCom-owej notacji jednak jest to 5/5 za solidny wystrój.
 
     
Tasmpol 
Bohater
young god


Główny edytor: MMF2
Pomógł: 14 razy
Posty: 955

24606 Prestiż
Wysłany: 08-02-2006, 13:55   

Nie tylko w SA było tańczenie. Pełno jest gier, szczególnie japońskich, w któych trzeba takie cusie robić.
_________________
the preacher man says its the end of time
 
     
Kodarth 
Sierżant


Główny edytor: MMF2 Dev
Pojedynki: być może
Posty: 141

3319 Prestiż
Wysłany: 08-02-2006, 15:08   

no ale przyznasz że fajny jest taki myk i dobrze wychodzi :D
 
     
Cellstar 
Starszy kapral


Pomógł: 1 raz
Posty: 49

2241 Prestiż
Wysłany: 09-02-2006, 20:55   

Naprawde bardzo fajna gra! szczególnie mi sie podoba grafika która wyglądem przypomina gry zrobione we Flashu (jak sądze grafika była robiona w Corelu). Muzyka też jest niezła ale nie aż tak żeby dać 6/6, to samo tyczy się dźwięku.

Grafika +5/6
Muzyka i Dźwięk 4/6
Frajda 5/6

Ogólna ocena 5/6

:D Grafika, muzyka i dźwięk, prostota rozgrywki która w tym przypadku nie jest liczona jako minus.
:( Dużych wad nie zauważono :) , jeżeli chodzi o rozgrywke to niestety długo się nie da pograć i po jakimś czasie zaczyna nużyć.
_________________
***************************************
[...]Wypoczywał na łące wśród kwiatów, wsłuchując się w delikatny szum wiatru i piękne trele ptaków zwiastujących rychłą wiosnę... - Eustachy.[...]
***************************************
 
 
     
NeTRaY
Plutonowy


Główny edytor: Inny
Posty: 91

1745 Prestiż
Wysłany: 09-02-2006, 21:25   

nie byla robiona w corelu, do zrobienia grafiki i obrobki dzwiekow uzywam TYLKO i WYLACZNIE darmowego oprogramowania, takze jak widac, nie trzeba wydawac dziesiatek tysiecy zl by zrobic cos przyzwoitego
 
     
Cellstar 
Starszy kapral


Pomógł: 1 raz
Posty: 49

2241 Prestiż
Wysłany: 10-02-2006, 17:22   

NeTRaY napisał/a:
nie byla robiona w corelu, do zrobienia grafiki i obrobki dzwiekow uzywam TYLKO i WYLACZNIE darmowego oprogramowania, takze jak widac, nie trzeba wydawac dziesiatek tysiecy zl by zrobic cos przyzwoitego


To w takim razie gratuluje udenego efektu :) , co do grafiki to nawet paint jest świetny. Niech ktoś się pochwali jaki zdobył wynik :) . Mój wynosi tylko 15714 i to jest 11 sejf.
_________________
***************************************
[...]Wypoczywał na łące wśród kwiatów, wsłuchując się w delikatny szum wiatru i piękne trele ptaków zwiastujących rychłą wiosnę... - Eustachy.[...]
***************************************
 
 
     
NeTRaY
Plutonowy


Główny edytor: Inny
Posty: 91

1745 Prestiż
Wysłany: 10-02-2006, 21:22   

ja raz bylem na 13...
 
     
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Główny edytor: KNP
Drugi edytor: KNP
Pomógł: 76 razy
Posty: 1411

40082 Prestiż
Wysłany: 16-02-2006, 12:30   

Odlot pełną gębą! Grafika bardzo mi się podoba, fajnie ta kobietka przebiera nogami :D .

Grafika: 10/10
Dźwięki: 6/10
Muzyka: 7/10
Grywalność: 10/10

Ogółem: 9/10
_________________
:razzugly:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group