NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[Platformówka] Blob
Autor Wiadomość
sulge 
Sierżant


Pomógł: 1 raz
Posty: 125

3935 Prestiż
Wysłany: 28-11-2005, 13:30   [Platformówka] Blob

Tytul: [shadow=red]Blob[/shadow]
Autor: Sulge
Grafika: Sulge + biblioteki, woda z gry Bohater by BROO
Fabuła: Blob (z gry Blobbly siatkówka taka) spotyka się z Lucy ale nie ma czasu żeby grać w siatkówkę z Bly. Bly jesty zły, dlatego porywa Lucy.... Naszym zadaniem jest uratowanie Lucy z rąk egoisty Bly.

Screeny:
1
2

Download:
Blob

Uwagi!!!
 
     
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Główny edytor: KNP
Drugi edytor: KNP
Pomógł: 76 razy
Posty: 1411

40082 Prestiż
Wysłany: 28-11-2005, 15:06   

Gra bardzo estetyczna, ciekawa, jest fabuła, dźwięki dobrze dobrane, dobry ruch platformowy, nawet w nią pograłem 30 minut, potem wyłączyłem, bo trzeba się uczyć, ale ręczę, że jeszcze zagram. Jedyny duży minus to to, że prawie wszystkie grafiki są z BIBLIOTEK! Moja ocena 7,9/10.
_________________
:razzugly:
 
     
sulge 
Sierżant


Pomógł: 1 raz
Posty: 125

3935 Prestiż
Wysłany: 30-11-2005, 11:50   No tak wiem

Wiem wiem ale sama gra powstała z tego ze miałem chwilę wolnego czasu i postanowiłem włączyć kompa, niestety niebyło co robic to znudów włączyłem MMF i zacząłem robić ruch taki który obsługuje platformy poruszające się w gurę i wduł, gdy go zrobiłem pomyslałem ze sie nawet udał i pomyślałem ze zrobie gierce i zaczalem robic ale zemnie grafik jak z koziej dupy trąba wiec grafa z bibliotek :)
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Główny edytor: GameMaker Studio 2
Pomógł: 1 raz
Posty: 674

334 Prestiż
Wysłany: 02-12-2005, 18:37   

Fajna giera i chyba lepsza niż "Stan" więc cycha dam jakiegoś plusa. Gra dobrze wykonana ale hańbą jest użycie bibliotek. Ciekawa produkcja więc czekam na kolejne gry Sulge.

+grywalność
+dźwięki plus muza (trochę mało ale niejest źle)
+nawet chwilami wciąga

-po obejrzeniu intra wychodzi mi z gry :/
-biblioteki tgf
-wsumie to tylko średnia platfrmówka a spodziewałem się czegoś lepszego

ocena 7+/10
 
     
Tasmpol 
Bohater
young god


Główny edytor: MMF2
Pomógł: 14 razy
Posty: 955

24606 Prestiż
Wysłany: 02-12-2005, 18:40   


Kod:
Autor chyba mnie olał bo nie dał pilku dll Sad. Czemu? Dobrze że moge sobie skopiować ten plik ale jeśli ktoś go niema na dysku?

Edit: Gra ładnie zrobiona graficznie. Menu jest bardzo ładnie wykonane i jest bardzo przejrzyste. Grafa postaci i animacja jest piękna lecz sama gra szybko się nudzi. Gra jest poprawnie wykonana lecz brakuje jej czegoś co mogłoby przykuć na dłużej do monitora.

+grafika
+przejrzystość
+grywalność
+ładne menu

-brak muzyki
-szybko się nudzi (ja doszedłem do levelu ze śniegiem i miałem już dość)



Kod:
Fajna giera i chyba lepsza niż "Stan" więc cycha dam jakiegoś plusa. Gra dobrze wykonana ale hańbą jest użycie bibliotek. Ciekawa produkcja więc czekam na kolejne gry Sulge.

+grywalność
+dźwięki plus muza (trochę mało ale niejest źle)
+nawet chwilami wciąga

-po obejrzeniu intra wychodzi mi z gry :/
-biblioteki tgf
-wsumie to tylko średnia platfrmówka a spodziewałem się czegoś lepszego

ocena 7+/10


Wniosek nasuwa się sam. W dodatkuw w "Stanie" jest muzyka. I to ma być lepsza gra od Stana?
_________________
the preacher man says its the end of time
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Główny edytor: GameMaker Studio 2
Pomógł: 1 raz
Posty: 674

334 Prestiż
Wysłany: 02-12-2005, 18:44   

Jakoś ja muzy w Stanie nie mam!!! W Bloba mi się lepiej grało niż w Stana. Po co te cytaty? Dziwny jestes!!! Dla mnie jest Blob jest lepszy i chyba napisałem to w poscie więc zkąd ty bierzesz te wnioski?
 
     
Tasmpol 
Bohater
young god


Główny edytor: MMF2
Pomógł: 14 razy
Posty: 955

24606 Prestiż
Wysłany: 02-12-2005, 18:52   

Bla bla bla, włącz głośniki czy coś. Po prostu chce zwrócić uwagę, że dziwnie oceniasz - Stan ma 4 plusy i 1 minus, a Blob - 3 plusy i 2 minusy. I mówisz, że Blob lepszy. Trochę niby sprzeczne z konwencjonalnym myśleniem, nie?
_________________
the preacher man says its the end of time
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Główny edytor: GameMaker Studio 2
Pomógł: 1 raz
Posty: 674

334 Prestiż
Wysłany: 02-12-2005, 19:16   

To niejest Bar!!! Ilość plusów się nieliczy (po prostu wymieniam to co pamiętam) a najważniejsze jest wrażenie po grze. Ja oceniam grę jako całość i dla mnie najbardziej liczy się grywalność i satysfakcja z gry a nie to że gra jest super wykonana a nudna. Czemu niemogę wyrazić własnej opinii? A może tu jest tak że nawzajem kumplowi się dobrze gre ocenia a reszte gier trzeba skrytykować?
 
     
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki


Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: Construct
Pojedynki: być może
Pomogła: 259 razy
Posty: 3446

33789 Prestiż
Wysłany: 05-12-2005, 21:08   

Nie mówię, że to plagiat (to bez sensu :P ), ale tytuł jest trochę zbyt mocno zbliżony do "Bod Blob" (by Buziol). A sama gra nienajlepsza... ale nie słuchaj mnie, bo nigdy nie podobały mi się żadne platformówki (no, może Prince Of Persia 1, poza tym nie wiem ;) ).
 
     
sulge 
Sierżant


Pomógł: 1 raz
Posty: 125

3935 Prestiż
Wysłany: 08-12-2005, 15:41   EEE

RomanX napisał/a:
Nie mówię, że to plagiat (to bez sensu :P ), ale tytuł jest trochę zbyt mocno zbliżony do Bod Blob (by Buziol). A sama gra nienajlepsza... ale nie słuchaj mnie, bo nigdy nie podobały mi się żadne platformówki (no, może Prince Of Persia 1, poza tym nie wiem ;) ).


"Bod Blob" -Nigdy o tej grze nie słyszałem, a Blob bo jak wynika z fabuły to jeden z tej siatkówki drugi to Bly więc
Nie jest dobra???
Hmmm skoro tak uważasz, ale mowie jeszcze raz ze to mial byc niezabugowany silnik a nie fajna gra a pokaz mi jakiś bad w tym silniku to pogadamy (nie uważam ze niema będów :) ) obsługa ruchomych platform jest ano jest i oto chodziło.
Prince of Persia 2 też była spoko
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group