The Daily Click

Klikipedia - klikowa encyklopedia
Skocz do: nawigacji, wyszukiwarki

The Daily Click (w skrócie TDC) - największy i najprężniejszy serwis poświęcony klikom na całym świecie. Łączy on klikowców z całego świata udostępniając swoje fora, skrzynki mailowe, pozwalając dodawać adresy do swoich stron, pisać artykuły, recenzje, zapowiedzi, dodawać własne produkcje i prowadzić konkursy, m.in. GOTW (Game Of The Week - ang. Gra Tygodnia).

Historia

Serwis powstał z inicjatywy Chrisa w 1999r, chociaż pierwotnie prezentował się w nieco innej formie niż obecnie (był bardziej serwisem informacyjnym niż serwisem z grami, programami itd.). Od początku prowadzi go Rikus, którego obecnie wspiera kilku administratorów.

KlikCast

KlikCast jest to nagrywana audycja w formacie audio, którą możemy posłuchać na TDC. Nawiązuje do aktualnych zdarzeń na portalu oraz wydarzeń związanych z klikami. Tworzona przez Rikus'a zawiera także wywiady z członkami Clickteam'u oraz twórcami gier.

Polska na TDC

Polscy klikowcy zdobyli już kilkakrotnie GOTW'a - m.in. Tropik, Pozik, BROO, McO czy Fanotherpg . Szerszą listę odnajdziemy w artykule o GOTW'ie. Pierwszą polską grą, która zdobyła to prestiżowe wyróżnienie, jest Munchie Moves autorstwa Mruqe.

Zobacz także


Stub.png To jest tylko zalążek artykułu. Jeśli możesz, rozbuduj go.