Multi Tester Edukator: Różnice pomiędzy wersjami
(recenzja w Ślimaku (link zewn.)) |
|||
| Linia 89: | Linia 89: | ||
grafika:Mte_www.jpg|Wysyłanie hiscoresów na www | grafika:Mte_www.jpg|Wysyłanie hiscoresów na www | ||
</gallery> | </gallery> | ||
| + | ==Odnośniki zewnętrzne== | ||
| + | *Recenzja gry w [http://p9d.webd.pl/slimaczek/numery/slimaczek_s1/nr_s/mte.htm Ślimaczku] | ||
[[Kategoria:Gry]] | [[Kategoria:Gry]] | ||
[[Kategoria:Gry stworzone w MMF]] | [[Kategoria:Gry stworzone w MMF]] | ||
Wersja z 18:14, 3 gru 2006
| Multi Tester Educator | |
| gatunek | gra edukacyjna |
| data wydania | listopad 2006 |
| stworzone w | Multimedia Fusion |
| autor | Slawo |
| język | polski |
| strona www | zagrajmy.superhost.pl |
| pobieranie | pobierz wersja online |
Multi Tester Edukator - gra edukacyjna, program edukacyjny, wydany 15 listopada 2006 przez Slawo.
Spis treści
O grze
Gra, a w jakimś sensie też program edukacyjny, oferuje setki pytań w formie odpowiedzi testowych jednokrotnego wyboru, łącznie z 10 kategorii wiedzy, m.in. języka polskiego, historii, biologii, geografii, chemii i fizyki, sportu itp. Są również pytania w postaci obrazków - obecnie jedna kategoria: flagi państw świata. Dostępna jest zarówno wersja standalone, jak i wersja pod plugin Vitalize. Gra posiada aktualizator w menu. Zawsze można sprawdzić czy jest nowsza wersja gry. Gra jest aktualizowana co kilka dni. Dodawane są nowe bazy pytań i odpowiedzi.
Multi Tester Edukator posiada wyniki online, najlepszych 50 hiscoresów w każdej dziedzinie, na serwisie zagrajmy.superhost.pl|
Jak grać
Gracz wybiera z menu dziedzinę wiedzy oraz kategorię pytań, np. język polski: części zdania. Ustala liczbę losowanych pytań do wyboru od 3 do 10. Od tej liczby zależy potem czas na odpowiedź oraz punktacja. Czas na odpowiedzi obliczany jest ze wzoru: liczba odpowiedzi do wyboru + 7 lub 5.5 sekundy - 7 sekund, gdy wybrano powyżej 5 odpowiedzi do wyboru, gdy wybrano 3 lub 4 odpowiedzi do wyboru czas na odpowiedzi wynosi odpowiednio 8.5 lub 9.5 sekundy. Punkty liczone są według wzoru: pozostały czas/2 razy liczba odpowiedzi do wyboru. Gracz ma pięć szans, po wykorzystaniu których gra się zakończy.
Zasoby gry
Stan na 24.11.2006: 10 baz oraz 2105 pytań
- Język polski
- pisarze i ich dzieła (315 pytań)
- części zdania (330)
- Historia
- daty (148)
- poczet władców polskich (45)
- Geografia
- stolice państw świata (194)
- flagi państw świata (194)
- Biologia
- systematyka zwierząt (271)
- Chemia i Fizyka
- stopnie utlenienia pierwiastków (96)
- jednostki miar i wag (132)
- Sport
- mecze reprezentacji A w piłce nożnej (380)
Plany aktualizacyjne gry
Gra jest co kilka dni aktualizowana, w planach są następujące bazy pytań:
- Język polski
- części mowy
- bohaterowie lektur
- jaka to epoka
- bogowie Greków
- bogowie Rzymian
- trudne pojęcia
- inne
- Matematyka
- wskutek problemów technicznych istnieją problemy z prezentacją wzorów. Jak zapewnia autor - wkrótce zostaną wyeliminowane
- Historia
- wynalazcy
- trudne pojęcia
- Geografia
- miasta świata
- jeziora, szczyty, rzeki
- mapa - miasta
- mapa - państwa
- Biologia
- systematyka roślin
- trudne pojęcia
- Chemia i Fizyka
- nazwy związków chemicznych
- wzory związków chemicznych
- minerały
- układ okresowy pierwiastków
- Sztuka
- filmy
- przeboje muzyczne
- malarstwo
- Sport
- kluby
- dyscypliny
- historia sportu
- olimpiady
- mundiale
- Inne
- znaki drogowe
- marki samochodów
Zrzuty ekranu z gry
Odnośniki zewnętrzne
- Recenzja gry w Ślimaczku