NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Co z tą PSKą, czyli rzecz o Click Factory.
Autor Wiadomość
Tasmpol 
Bohater
young god


Pomógł: 14 razy
Posty: 955

24606 Prestiż
Wysłany: 21-10-2005, 21:56   Co z tą PSKą, czyli rzecz o Click Factory.

Jako taki artykuł opisujący wydarzenia ostatnich miesięcy, tj. stworzenie CF i jego przyszłość.
[CIACH!]
Link do niego. Zapraszam do komentowania.

Poprawione. | RomanX
 
     
bmatrix 
Starszy sierżant


Pomógł: 4 razy
Posty: 204

2055 Prestiż
Wysłany: 21-10-2005, 22:17   

Naprawdę good job. O wiele lepszy od mojego chociaż ty ograniczyłeś się do jednego wątku i go rozwinąłeś natomiast ja napisałem o ostatnim (prawie) roku.
 
     
PoW 
Chorąży
Dziękuję, postoję.


Pomógł: 3 razy
Posty: 296

22921 Prestiż
Wysłany: 22-10-2005, 12:26   

Miły arytkuł - proponowałbym kiedyś rozwinąć te wątki o np. komentarze różnych osób co do poszczegółnych okresów minionego roku.
_________________
Mówię po polsku, bo myślę po polsku.
Choć nie zawsze.
 
     
Tasmpol 
Bohater
young god


Pomógł: 14 razy
Posty: 955

24606 Prestiż
Wysłany: 23-10-2005, 01:54   

Cieszę się, że się podoba :)
A z tymi wypowiedziami to pomyślę. Jeżeli ktoś chce, aby jego komentarz znalazł się w artykule - niech tutaj pisze, a umieszczę przy najbliższej okazji.
Poza tym miałem coś dopisać, coś ważnego, ale zapomniałem co... Kurcze, ta skleroza przedwczesna...
Dobra, jak ktoś chce, aby jego zdanie o sytuacji znalazło sie w artykule to niech pisze tutaj.
Edit1: Już wiem, co miałem dopisać :D Zobaczcie na samym dole artykułu...
_________________
the preacher man says its the end of time
 
     
PoW 
Chorąży
Dziękuję, postoję.


Pomógł: 3 razy
Posty: 296

22921 Prestiż
Wysłany: 23-10-2005, 16:50   

Na twoim miejscu nie prosiłbym o pisanie w tym temacie tylko wybrał sam odpowiednie osoby, które reprezentowałyby różne stanowiska, miałyby różne doświadczenie itd.
_________________
Mówię po polsku, bo myślę po polsku.
Choć nie zawsze.
 
     
zetcom 
Młodszy chorąży
2D Artist


Pojedynki: nie
Pomógł: 3 razy
Posty: 231

3194 Prestiż
Wysłany: 23-10-2005, 20:48   

Bardzo fajny, trafiony w dziesiątkę ze względu na obecną sytuację sceny artykuł pokazujący, że najlepiej jest bycie samemu panem i władcą...
 
     
Dominika 
Sierżant


Posty: 121

6568 Prestiż
Wysłany: 23-10-2005, 22:59   

Heheheh, fajnie dopisałeś "To co pozostało nam po CF to przerobiona piosenka I like so movet movet na I hate a soviet soviet" :) Artykuł wymiata
 
 
     
Aleks 
Moderator
Wilczek


Skype:
Pomógł: 78 razy
Posty: 636

28588 Prestiż
Wysłany: 24-05-2006, 11:31   

PoW napisał/a:
Na twoim miejscu nie prosiłbym o pisanie w tym temacie tylko wybrał sam odpowiednie osoby, które reprezentowałyby różne stanowiska, miałyby różne doświadczenie itd.

Zgadzam się z tobą

Ale jeśli chodzi o tamte czasy to wiele się zdarzyło dużo informacji zostało zatajonych i do tyj pory jest jakby zmowa milczenia? (Parę osób na tym skorzystało może, dlatego)

Ale mniejsza z tym

Odświeżyłem temat żeby inni wiedzieli, dlaczego jest tak mało informacji już nie mówię o CF, ale ogólnie
 
     
copperdragon 
Bohater
Popieram Ice Cold Revolucion


Pojedynki: tak
Pomógł: 5 razy
Posty: 625

55382 Prestiż
Wysłany: 25-05-2006, 18:49   

Hehe... żebyście wy wiedzieli, co się działo ze mną (teraz patrzę na to nieco innym okiem).

Najpierw szukam jako początkujący klikowiec (jeszcze nie robiłem w GM) jakiś stron o klikach. Pamiętam, że był taki adres: www.tgf.kgb.pl (czy jak to leciało). Wchodzę, a tam Click Factory. Poniewaz mi się spodobało, zaregowałem się tam. Było to gdzieś na przełomie września i października.
Następnie okazało się w piątek 21 października AD 2005, że CF zniknęło: zamiast tego jest kolejne EF. Nie byłem tym zbyt zachwycony, ale się zaregowałem.
Potem, po kilku dniach okazało się, że w ogóle nie ma EF: zamiast tego pokazuje mi się FDG. Lekko poirytowany znowu się reguję. Jestem na FDG do dziś.
Przy okazji na dosyć długo zawiesiłem działalność klikową z powodu OGame. Ponoć OGame uzależnia. Chyba faktycznie doszło do takiego stanu, bo ciągle pisałem na forum OGame w dziale "Technika Gry" (gdybyście zobaczyli, co się tam działo, zrozumielibyście, czemu. Czytanie tych kretyńskich pomysłów musi trochę rozśmieszyć, aczkolwiek gdy ciągle mówili, że deuter to ciężka woda, a tak nie jest, to krew mnie zalewała).
W końcu nadeszło przebudzenie: zobaczyłem gierkę opisywaną w dziale freeware w CDA pod tytułem Dim. Dowiedziałem się, że była ona robiona w GM, i tak zainteresowałem się nowym programem, w którym zrobiłem demo Keyballs. :)
 
 
     
Aleks 
Moderator
Wilczek


Skype:
Pomógł: 78 razy
Posty: 636

28588 Prestiż
Wysłany: 04-07-2006, 21:13   

Chcę wiedzieć, co znaczy ten komunikat na www.efactory.prv.pl ?

Najwyraźniej widać, że pisał to Powerslide, bo po nim się spodziewałbym tego ja nie wiem, co wy sobie myślicie, jeśli chcesz mieć efactory to zapłać $$$? Mam to zgłosić do firmy efactory?

Jeśli już ktoś chce używać efactory to powinien się zgłosić do firmy, do której ona należy i zacząć jakąś współpracę to jest niedorzeczne, co tu się dzieje

A to, że EF rozpadło się to jest wina rozpieszczonego dzieciaka powa... Analizując fakty
Chcecie wiedzieć, dlaczego była fuzja? Według rozumowania, Powa to scalić EF i CP potem powolutku przejąć CP

I EF dalej będzie górować

Rozpady EF można wytłumaczyć jako niekompetencje administratorów, którzy nie mieli żadnej wiedzy na temat budowania społeczności internetowej z czego wyszło, że na EF nic się nie działo i była mała aktywność userów zakładający tematy w grach

A później płakali biedacy, że scena się rozlatuje a to była nie prawda
nie wiem, komu to przeszkadzało żeby Były 2 społeczności klikowe i je łączyć zamiast dogadać się i współpracować na odległość

Było tak, że społeczność EF i CP nie lubiła się i to był przecież atut, który inteligentny człowiek dostrzegłby

bedziu, rozpierniczył ten głupi pomysł Wolficzki i Powa, za co mu szczerze dziękuję, bo może teraz ludzie przejrzą na oczy?

Za ponowne stworzenie EF zwieli się Wolf i Pow oraz ja dołączyłem
Kiedy rozmawialiśmy o szegółach reaktywacji EF

Każdy miał jakąś swoją wizje, ale to, co sobie wyobrażali Wolf i Pow dosłownie mnie rozbawiło i zwaliło z krzesła

Chcieli stworzyć takie same forum jak kiedyś było za czasów exeka z paroma działami
Jak już wcześniej mówiłem oni w ogóle nie mieli pojęcia na temat budowania społeczności internetowej + ich pomysł = PORAŻKA

Trzeba byłoby im wytłumaczyć jak małemu dziecku, że to nie wyjdzie
Pow jak zwykle zaczął pyskować i mówić jak coś ci się nie podoba to Wypi***

Po tym już mi się nie chciało z nim rozmawiać
Ale muszę przyznać, że miałem wrażenie jakbym rozmawiał z rozpieszczonym dzieciakiem

Zrobili oni swój genialny pomysł i jak się skończył każdy już wie
Dzieciaki się wziąły po prostu za administratorkę...

Rozumiem, że parom osobą zamarzyło się stworzyć na nowo EF, Ale czy to już nie przesada?
Macie Tydzień na poprawienie tego bo inaczej zrobię z wami porządek znowu
 
     
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki


Pojedynki: być może
Pomogła: 259 razy
Posty: 3446

33789 Prestiż
Wysłany: 04-07-2006, 21:28   

Aleks: Ten komunikat pisał raczej Exek. Próbowałam (przez 1,5 miesiąca) przejąć tą domenę dla PoW'a, bo była nieużywana (404). Zawsze odrzucano wniosek z głupich przyczyn. Widać Exek się obudził i zapragnął kasiory :P

Nie wyciągaj oczerniających, a nieprawdziwych wniosków. A porządek to możesz robić w swoim pokoju ;)
 
     
Aleks 
Moderator
Wilczek


Skype:
Pomógł: 78 razy
Posty: 636

28588 Prestiż
Wysłany: 04-07-2006, 21:31   

nie wyciągam nieprawdziwych wniosków po prostu napisałem że po POW'ie spodziewałbym się takiego czegoś a exek troszkę przesadził z tym
 
     
PoW 
Chorąży
Dziękuję, postoję.


Pomógł: 3 razy
Posty: 296

22921 Prestiż
Wysłany: 04-07-2006, 21:48   

Gratuluję wiarygodności podanych informacji. Nie obchodzi mnie, co o mnie napiszesz ale, za przeproszeniem odwal się od Wolf, ona na ta fuzję miała taki sam wpływ jak ruchy planktonu w jeziorach w północnej Rumunii. Dziękuję za uwagę.

(Po wyedytowaniu brzmi lepiej, a i bardziej wyszczególniłem zdanie o wiarygodności :P )
_________________
Mówię po polsku, bo myślę po polsku.
Choć nie zawsze.
Ostatnio zmieniony przez PoW 05-07-2006, 13:19, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Aleks 
Moderator
Wilczek


Skype:
Pomógł: 78 razy
Posty: 636

28588 Prestiż
Wysłany: 04-07-2006, 22:07   

PoW napisał/a:
N/c co do mnie możesz pisać cokolwiek, ale weź ty się człowieku odpier... odwal się od Wolf, ona na ta fuzję miała taki sam wpływ jak ruchy planktonu w jeziorach w północnej Rumunii. Gratuluję wiarygodności podanych informacji.

podaje takie jakie od adminów EF uzyskałem ale fakt nie wiem po co dzieczaczków spytałem zamiast np. romanx'a? bo pózniej tak to już jest

powiem to w ograniczonym jezyku jak ty -

"i sorki też odpier** się "
 
     
PoW 
Chorąży
Dziękuję, postoję.


Pomógł: 3 razy
Posty: 296

22921 Prestiż
Wysłany: 05-07-2006, 13:39   

Przepraszam, że pytam, ale od kogo uzyskałeś te informacje? Od adminów EF? Hmm... K@czka uczył się do matury więc CF obchodziło go tyle co zeszłoroczny śnieg... NeTRaY, nie, on też raczej nie... z kontekstu tego co napisałeś wynika, że nie mówił ci tego RX, a i ja w tym momencie mam chyba jakąś amnezję bo nie przypominam sobie bym pisał cokolwiek na temat CF, a więc? Kogo miałeś na myśli? Wielkiego nieobecnego Exeka?
_________________
Mówię po polsku, bo myślę po polsku.
Choć nie zawsze.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group