NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Czerwiec 2006

Czerwiec 2006. Którą z poniższych produkcji uważasz za najlepszą?
Stan 2
12%
 12%  [ 4 ]
Castle Destroy
0%
 0%  [ 0 ]
Mapa Polskich Klikowców
54%
 54%  [ 17 ]
Grenadier 2
19%
 19%  [ 6 ]
Master Mind
6%
 6%  [ 2 ]
Masakra
3%
 3%  [ 1 ]
Shoot The Target
0%
 0%  [ 0 ]
Jozjedz
0%
 0%  [ 0 ]
Nukonekt
3%
 3%  [ 1 ]
Delicious Mission
0%
 0%  [ 0 ]
Stick
0%
 0%  [ 0 ]
Q
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 31
Wszystkich Głosów: 31

Autor Wiadomość
Temporal 
Podporucznik
CP user


Główny edytor: GameMaker Studio 2
Posty: 674

334 Prestiż
Wysłany: 13-07-2006, 17:35   

Oddałem głos na "Grenadier 2". Wsumie mało tutaj ciekawych tytułów więc nie ma zbytnio w czym wybierać. MPK czemu ma tyle głosów to nawet rozumiem bo pomimo że jest mało rozbudowany to jednak jako tako działa i jest przydatny ale Stan 2? Heh wsumie każdy ma swój gust ale popularność tej aplikacji jest dla mnie zagadką.
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
Voythieus 
Kapral


Posty: 17

471 Prestiż
Wysłany: 13-07-2006, 22:58   

Prawda jest taka, że przez ten miesiąc nie pojawiał się żadna gra, na której możnaby dłużej zawiesić oko. Głos oddaję na MPK - za oryginalność i niewątpliwą przydatność.

Temporal napisał/a:
(...) Stan 2? Heh wsumie każdy ma swój gust ale popularność tej aplikacji jest dla mnie zagadką.

Głosów w liczbie czterech popularnością bym nie nazwał, ale to i tak daje tej grze trzecie miejsce. Doprawdy, ja również nie rozumiem jakim cudem. Bo Stan2 niczego - ale to absolutnie niczego! - graczowi nie jest w stanie zaoferować. Rozrywki przy tym tyle, co przy obieraniu kartofli, grafika cudza, oryginalność - nie stwierdzono. Jak to mówią - ani mnie to ziębi, ani grzeje. Nawet nie jestem w stanie wykrzesać z siebie szczególnej niechęci.
 
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Główny edytor: GameMaker Studio 2
Posty: 674

334 Prestiż
Wysłany: 14-07-2006, 18:24   

No to przynajmniej się w jednym zgadzamy. Co do MPK to fakt przydatny jest nawet ale uznałem że Grenadier jest lepszy.
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
Avenged 
Młodszy chorąży
A7X fan!


Posty: 244

925 Prestiż
Wysłany: 15-07-2006, 13:25   

Grenadier 2 i koniec. Dlatego ze najdluzej w to gralem ze wszystkich dopuszczonych do tejze sondy.
_________________
Windows has found a virus in this post. Press and hold down Alt+F4 to begin windows recovery.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group