NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Jakie gatunki polecacie?
Autor Wiadomość
Kalon 
Pupogłowy


Pojedynki: być może
Posty: 29

Prestiż
  Wysłany: 12-11-2019, 20:06   Jakie gatunki polecacie?

Witam, mam pytanie z grubej rury. Czy jako dziewczyna warto być grubym? Przypuszczam że szczupłe dziewczyny są nawet fajne, ale wolicie jak dziewczyny wyglądają jak modelki czy wolicie bardziej umięśnione? Ja wolę jak po prostu można porozmawiać z taką na wszystkie tematy. Nie lubię też dość mocnego, a właściwie makijażu, ponieważ on tylko lekko poprawia urodę, a nie zmieniają w niewiadome bóstwo. Taka dziewczyna nie musi być idealną w urodzie, byle była po prostu ładna i nie odpychająca. Nie jestem wybredny jeżeli chodzi o wygląd, bo nie każdy jest idealny. Lubię dziewczyny z zainteresowaniami, jak na przykład jakieś hobby, jak rysowanie czy coś w tym stylu. Po prostu zależy mi żeby z taką miło spędzić czas.

Jak to jest w waszym przypadku?
 
     
ViS 
Kapral


Pojedynki: być może
Posty: 31

Prestiż
Wysłany: 14-11-2019, 18:05   

Ja lubię kosmitki. Im bardziej pokręcona tym lepiej. Normalność jest nudna.
 
     
Kalon 
Pupogłowy


Pojedynki: być może
Posty: 29

Prestiż
Wysłany: 14-11-2019, 18:14   

ViS napisał/a:
Ja lubię kosmitki. Im bardziej pokręcona tym lepiej. Normalność jest nudna.
Czyli jednym słowem gustujesz w furry?
 
     
ViS 
Kapral


Pojedynki: być może
Posty: 31

Prestiż
Wysłany: 14-11-2019, 19:56   

E tam... To dobre dla chłopców w twoim wieku.
 
     
Kalon 
Pupogłowy


Pojedynki: być może
Posty: 29

Prestiż
Wysłany: 14-11-2019, 20:18   

W sumie masz tutaj racje, w tym furry poza tym że nawet wyglądają na słodkie zwierzaki z cechami ludzkimi, nic nie mają nic ciekawego w sobie jako tako.
Niby dużo ludzi jara się tym faktem, i to trochę "zbyt" mocno że wyobrażają sobie jakby to były istniejące w prawdziwym życiu istoty. Niby pokazują ludzkie uczucia i zachowują się jak ludzie, nic ciekawego nie wnoszą do życia. Po prostu "słodko wyglądające zwierzaczki". Mnie to w sumie nie kręci, nie lubie bujać i wyobrarzać sobie niespotykanego i żyć manupulacją w świecie nieosiągalnego.
 
     
ViS 
Kapral


Pojedynki: być może
Posty: 31

Prestiż
Wysłany: 15-11-2019, 16:53   

Otóż to. Najlepiej żeby nie specjalnie wyróżniała się wyglądem.
Marzy mi się psychopatyczna, seryjna morderczyni. Jako dzieciak kochałem się w Wednesday Addams.
Mam teraz taką jedną. Jest urocza...Ostatnio namawia mnie na wspólne samobójstwo.
Ale czuję, że to jeszcze nie to. Nadal czegoś mi brakuje.
Nie wiem, czy tak wiele wymagam? Nie wymagam wiele.
 
     
Kalon 
Pupogłowy


Pojedynki: być może
Posty: 29

Prestiż
Wysłany: 15-11-2019, 22:54   

ViS napisał/a:
Otóż to. Najlepiej żeby nie specjalnie wyróżniała się wyglądem.
Marzy mi się psychopatyczna, seryjna morderczyni. Jako dzieciak kochałem się w Wednesday Addams.
Mam teraz taką jedną. Jest urocza...Ostatnio namawia mnie na wspólne samobójstwo.


To znaczy, ja lubie dziewczyny z mocnym charakterkiem to się w sumie z tobą zgodzę, ale tam się zabijać to po prostu zdechniesz nie pójdziesz nawet do piekła bo to jakieś brednie są bo Boga nie ma chrześcijaństwo to przekręt. Lubie nie mogli pojąć wszechświata więc wymyślali jakichś ludzi z głowami wilków i inne bzdety ;p
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group