NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Naj Naj Naj!
Autor Wiadomość
pepe9donkey 
Bohater
Strup Parzyłapa


Posty: 216

Prestiż
Wysłany: 31-03-2006, 14:54   Naj Naj Naj!

Witam!

Nie wiem czy ten temat był już poruszany na NB (na EF chyba był :D ). Proszę, więc o wymienienie gier klikowych:

- Waszych ulubionych polskich
- Waszych ulubionych zagranicznych
- Tych na których najbardziej się zawiedliście

Może ja zacznę. Do moich ulubionych polskich gier klikowych zdecydowanie należą: "Krew", "Zniszczyciel", "Max", "Max2".
Krew przechodziłem chyba ze 3 razy i mi się nie znudziła. W "Zniszczyciela" grałem równie długo, męczyłem się nad kolejnymi planszami i ugrzęzłem w drugiej bazie :( .

Z zagranicy na długo wciągnęły mnie takie tytuły jak: "Commando", "The New Satan Sam", "Super Juno".
Jeżeli chodzi o "The New Satan Sam", to jest to naprawdę świetna gra. Może trochę za trudna, ale muzyka, efekty wizualne i wreszcie grafika są po prostu NIESAMOWITE :D . Musiałem to z siebie wyrzucić.

Najbardziej zawiodłem się na grach Buziola. Wszyscy mówili, że są one świetne, grywalne, zabawne itp., a ja zobaczyłem w nich tylko wtórne pomysły, rozwiązania... Moim zdaniem jedyną w pełni grywalną i dobrą grą Buziola jest "Bod Blob".
_________________
\,,/, (o_O) ,\,,/
 
 
     
Michu 
Plutonowy
:o


Posty: 61

Prestiż
Wysłany: 31-03-2006, 15:03   

Z Polskich to lubie: Zniszczyciela,Mario Forever
Z zagranicznych : Lyle in cube sector, świetna gra ten oldskoolowy klimat rodem z C64 :D no i Commando i The new satan sam.
Chyba nie zawiodłem sie na żadnej grze,nie przypominam sobie ;)
_________________

 
     
Fred 
Bohater


Posty: 358

Prestiż
Wysłany: 31-03-2006, 15:13   

Polskie: Krew, Max2, Zniszczyciel, Space Wolf (chodź nie powstała)
Zagraniczne: Oj mało ich znam, była taka jedna fajna Alien 2 chyba się nazywała.
Gry na których się zawiodłem: Brak.
 
 
     
Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27


Pojedynki: nie
Steam:
Posty: 1773

Prestiż
Wysłany: 31-03-2006, 16:41   

Krew, Zniszczyciel, Daję Słowo 2, Otoczony, Żołądź Tworzy Grę (best!), BUUM, Zombie, Massacre, Avit, White Crossword Puzzle nawet eee... "Grow Up" :roll: bardzo fajnie zrobione tamagotchi :)
Z zagranicznych... ojojoj... Dark War II, Commando (super!), Lyle in Cube Sector (!), The New Satan Sam, A Game With A Kitty, Zone Runner 1 i 2, Worms War wszystkie 4 części :) , Worms Breakout 2, Furry... itp. platformery ;)

Na których się zawiodłem?? Chyba na żadnej... :smile:
_________________
If it doesn't have to work, I can optimize any code to a runtime of zero. What's your superpower?
wat
 
 
     
Vital 
Starszy sierżant
VTL


Posty: 203

Prestiż
Wysłany: 05-04-2006, 10:43   

Gry na których się zawiodłem??Z pewnością każda ktora nie ujzy swiatla dziennego,kazda ktora jestwykonana niestarannie,ogolnie 90%sceny clickowej :P ...tak sie wypowiem,co by nie podawac przykladow :)
_________________
człowiek-zając rusza do boju!
 
 
     
McO 
Bohater
WujasheQ


Posty: 253

Prestiż
Wysłany: 05-04-2006, 14:42   

Ulubione polskie:
Nie mam ulubionej gry rodzimych klikowców...

Zagraniczne:
:arrow: Bernard & Hank
:arrow: Lyle in Cube Sector
:arrow: Eternal Daughter
:arrow: Christmas Stone

Te na których się zawiodłem:
Nie ma takiej, ponieważ na żadną, która się do tej pory ukazała nie czekałem ani nie wiązałem z nimi żadnych nadzieji... Zawieść się to będę mógł dopiero po ukazaniu się Mr Stumps Dentures 2, ale wątpie, żebym to zrobił...

Co do wypowiedzi Vital'a - w pełni zgadzam się. Większość gier na PSK jest niestarannie wykonana... ale to już offtop ;)
_________________
coolwilk napisał/a:
ja kocham religie bo mam szustke :) i jest spoxik

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group