NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Minty
26-02-2019, 19:11
[Zręcznościowa] Pies Syrena
Autor Wiadomość
jarlfenrir 
Generał brygady


Główny edytor: Fusion 2.5
Drugi edytor: TGF2
Pomógł: 82 razy
Posty: 1731

37283 Prestiż
Wysłany: 18-02-2019, 15:07   

Zwiastun pobudził moją ciekawość. Teraz już naprawdę nie mogę się doczekać.
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Główny edytor: GameMaker Studio 2
Pomógł: 1 raz
Posty: 674

334 Prestiż
Wysłany: 21-02-2019, 23:10   

Muszę przyznać, że efekt wody wyszedł bardzo fajnie. W ten weekend zagram w grę, czy raczej nie ma szans?
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
kamiledi15 
Kapitan


Główny edytor: TGF
Drugi edytor: MMF2
Pomógł: 8 razy
Posty: 846

8519 Prestiż
Wysłany: 21-02-2019, 23:37   

Dzięki. Nie chcę nic obiecywać, niby już malutko zostało, więc jest szansa. Postaram się.

[ Dodano: 23-02-2019, 22:03 ]
Jeeest, po wielu bojach przetestowałem i poprawiłem prawie wszystkie etapy. Został mi już tylko ostatni, finałowy etap, który już w trakcie tworzenia dość mocno sprawdzałem, więc prawdopodobnie tylko śmignę szybko przez niego i możliwe, że jutro wydam grę.

[ Dodano: 24-02-2019, 18:24 ]
Sorry, nie dam rady jednak dzisiaj skończyć. Pół ostatniego etapu za mną, reszta jutro lub pojutrze. W nim jest zbyt wiele nowych mechanik, żeby je dokładnie sprawdzić w jeden dzień. Ale ten ostatni etap jest podzielony na podetapy, więc tą pierwszą połówkę mam już zamkniętą.
_________________
Pies Syrena - GRA UKOŃCZONA.
 
 
     
jarlfenrir 
Generał brygady


Główny edytor: Fusion 2.5
Drugi edytor: TGF2
Pomógł: 82 razy
Posty: 1731

37283 Prestiż
Wysłany: 25-02-2019, 10:19   

Idealnie by było jak byś skończył w piątek wieczór :P Akurat weekend byłby na pogranie.
 
     
Wackyjackie 
Bohater
Starszy Chorąży Sztabowy Randomu


Główny edytor: MMF2 Dev
Drugi edytor: Stencyl
Pojedynki: nie
Pomógł: 69 razy
Posty: 717

36331 Prestiż
Wysłany: 25-02-2019, 15:09   

Kiedy Pies Syrena 2? Jak tylko to wydasz to czekamy na premiery Zgliszcz, Free Jumpera 2, Vectro 2, Nicolasa, Eozsof, Tajemnicy 3 i wszystkich innych obiecanych gier D:
_________________
 
 
     
kamiledi15 
Kapitan


Główny edytor: TGF
Drugi edytor: MMF2
Pomógł: 8 razy
Posty: 846

8519 Prestiż
Wysłany: 25-02-2019, 15:29   

Za 15 lat :P A tak serio, to nie planuję. Ale byłoby miło, gdyby inne stare projekty też powróciły.
Siedziałem rano i zostały mi do przetestowania dosłownie ostatnie dwie minuty gry. Oczywiście testowanie tego trwa znacznie więcej niż 2 minuty, ale tyle trwa to dla gracza. Wrócę wieczorem i może uda mi się przysiąść. Przede wszystkim muszę to sprawdzić pod kątem poziomu trudności, bo to finałowy moment, więc musi być trudny, ale nie do przesady. Regulowanie tego i sprawdzanie dziesiątki razy to dość męczące zajęcie, ale dam radę. W sumie cała gra będzie trwała około 3 godzin (w tym 26 minut filmów), nagrywam gameplay i jak patrzyłem parę dni temu, to było 2 godziny i 37 minut, a od tamtego czasu sporo doszło. Po zakończeniu podam pełny czas. Robię to tak, że gdy już mam pewność, że dany etap jest sprawdzony na 100%, to nagrywam z niego gameplay i doczepiam do wcześniejszych nagrań. Nagrywam to tylko dla siebie, ale może kiedyś wrzucę całość na YT. Oczywiście jest to czas idealnego, ale spokojnego przejścia, więc dla graczy będzie to na pewno więcej, choć na pewno da się to przejść tez dużo szybciej. Ale to chyba niezły czas, wyszło dłużej, niż się spodziewałem.
_________________
Pies Syrena - GRA UKOŃCZONA.
 
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Główny edytor: GameMaker Studio 2
Pomógł: 1 raz
Posty: 674

334 Prestiż
Wysłany: 25-02-2019, 17:33   

Wackyjackie napisał/a:
Kiedy Pies Syrena 2? Jak tylko to wydasz to czekamy na premiery Zgliszcz, Free Jumpera 2, Vectro 2, Nicolasa, Eozsof, Tajemnicy 3 i wszystkich innych obiecanych gier D:


Nawet kojarzę 3 tytuły, nie wiem czy to dobry wynik, czy słaby :D Tajemnica 3 raczej nigdy nie wyjdzie, ale Ksiądz Mięnczysław 1 kiedyś ujrzy światło dzienne. Narazie jestem w trakcie pisania silnika do Księdza Mięnczysława 4.

A tak bardziej on topic, to jestem na chorobowym i mam trochę więcej czasy, więc jakby tak Pies syrena się pojawił w tym tygodniu, to byłoby super :) Oczywiście poprawiaj ile trzeba, nie poganiam. Tyle lat czekania, że mnie ciekawość zżera. Trailer bardzo zachęcający, więc hype jest.
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
kamiledi15 
Kapitan


Główny edytor: TGF
Drugi edytor: MMF2
Pomógł: 8 razy
Posty: 846

8519 Prestiż
Wysłany: 25-02-2019, 17:43   

Niezła presja :D Mam nadzieję, że się nie rozczarujecie. Mi się ta gra podoba, ale trochę brak mi wiary w siebie :P Stres jest, ale zobaczymy. Oby tylko to nie była taka klapa, jak w 2005 roku.
_________________
Pies Syrena - GRA UKOŃCZONA.
 
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Główny edytor: GameMaker Studio 2
Pomógł: 1 raz
Posty: 674

334 Prestiż
Wysłany: 25-02-2019, 17:51   

Będzie dobrze, ale przygotuj się na to, że i tak znajdą się tacy, co będą narzekać dla samego narzekania.
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki


Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: Construct
Pojedynki: być może
Pomogła: 259 razy
Posty: 3446

33789 Prestiż
Wysłany: 26-02-2019, 19:11   

http://romanx.webd.pl/nb/...p?p=60522#60522 :ayayayayay:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group