NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[Program] Mój Budzik Beta

Czy warto było tworzyć aplikację?
Tak
33%
 33%  [ 1 ]
Nie
0%
 0%  [ 0 ]
A bo ja wiem? idę spać.
66%
 66%  [ 2 ]
Głosowań: 3
Wszystkich Głosów: 3

Autor Wiadomość
zetcom 
Młodszy chorąży
2D Artist


Główny edytor: Inny
Drugi edytor: Fusion 2.5 Dev
Pojedynki: nie
Pomógł: 3 razy
Posty: 231

3194 Prestiż
  Wysłany: 02-10-2010, 02:01   [Program] Mój Budzik Beta

Tytuł: Mój Budzik Beta

Gatunek: aplikacja

Autor: zetcom
Grafika: zetcom

Opis:
Dużo opisywać nie trzeba. Nazwa mówi sama za siebie. Program służy do budzenia/alarmowania użytkownika o ustalonym przez niego dniu i godzinie. Do wyboru są dwie opcje alarmu: BEEP i MP3. BEEP - brzęczyk, MP3 - odgrywanie muzyki. Można również ustawić na: PC-OFF (wyłącz "personalny komputer" - taki dodatek dla leniwych i wygodnisiów/ek) (;
Możemy również ustawić, aby przy alarmowaniu mp3ką wyświetlił dodatkowo przy zasobniku systemowym krótkie info o pliku (jak na zrzucie niżej). Gdy wciągnie Nas przeglądanie stron, a ustawiliśmy sobie alarm aby nie zapomnieć... wynieść śmieci - można dodatkowo załączyć funkcję, która zminimalizuje wszystkie obecnie otwarte okna, tak aby pozostał tylko sam program... "Mój Budzik" (:
W tej wersji niestety nie działa funkcja: zawsze na wierzchu. W trakcie alarmowania aplikacja miała zawsze wyłaniać się nad wszystkimi pozostałymi oknami użytkownika.
Najbardziej ubolewam nad uszkodzoną częścią aplikacji odpowiedzialną za odczyt przycisku na klawiaturze jaki mógłby wyłączać brzęczenie/muzykę (można wyłączyć tylko domyślnie ustawionym: Esc.)
Obecnie nie mam żadnej możliwości wpływu na funkcjonalność/naprawę błędów. Brak plików roboczych. Aplikację postanowiłem jednak opublikować gdyż uważam ją za wartą uwagi (szczególnie dla tych Panów/Pań co lubiącą dużo i długo spać) (:
Co jeszcze można napisać? Aplikację Mój Budzik cechuje w pełni wspierane skórkowanie. Tak więc można tworzyć różnego rodzaju wyglądy aplikacji np. z obsługą kanału alfa (dla wybranych elementów - prócz głównego tła). Różne dziwactwa z tym wyprawiałem: skórkowanie ala predator (z tymi jego "cyferkami" śmiesznymi) itp. Można zmieniać: cyfry, kolory, czcionkę, pozycję wszystkich elementów, rozmiar okna programu w trybie full i slim, podkładać różne wersje językowe. W załączonej paczce jest tylko jeden - standardowy wygląd.

Idę spać... niech mnie budzi (:

PS.: zapisujcie kopie swojego tworu gdzie tylko popadnie! Kwiecień 2008! nie wiem co o tym myśleć. Jak pierwszy raz po tak długim czasie to zobaczyłem (wczoraj) to...

Zrzuty ekranu:


Download:
Mój Budzik BETA.rar

Uwagi:
1. Może się czasem zdarzyć, że aplikacja nie uruchomi muzyki mp3.
2. Jedyny minus to: włączony na 24h komputer, nie chciałem już grzebać w systemowych ustawieniach/biosie itp. Miałem marzenia wysłać aplikację na różne serwisy z aplikacjami aby konkurowała z miernotami, które działają lub robią fatalne pierwsze wrażenie samym tylko wyglądem (co wcale nie oznacza, że ta aplikacja jest jakaś: "ow my... sweet lord").
3. Dosłownie wczoraj znalazłem "Mój Budzik" na poczcie w wysłanych (jedyna kopia, wysyłałem znajomym do testowania).
4. Mam nadzieję, że aplikacja ta zainspiruje do ambitnej klikowej aplikacji (;
 
     
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki


Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: Construct
Pojedynki: być może
Pomogła: 259 razy
Posty: 3446

33789 Prestiż
Wysłany: 02-10-2010, 10:02   

Wygląda bardzo profesjonalnie. Wielka szkoda, że straciłeś pliki robocze. Naprawdę estetyczna i funkcjonalna produkcja.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group