NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Minty
07-04-2006, 15:38
[Wyniki Bitwy NB] 3

Kto twoim zdaniem najlepiej wykonał swoją pracę?
Fallen Angel
47%
 47%  [ 9 ]
misieksamgame
36%
 36%  [ 7 ]
Fadex
5%
 5%  [ 1 ]
Mr Knife
10%
 10%  [ 2 ]
Głosowań: 19
Wszystkich Głosów: 19

Autor Wiadomość
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki


Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: Construct
Pojedynki: być może
Posty: 3446

33789 Prestiż
Wysłany: 30-01-2006, 19:00   [Wyniki Bitwy NB] 3

Oto oficjalne wyniki Trzeciej Bitwy NukeBoards!

1. miejsce: Fallen Angel (Nexus 95)
2. miejsce: misieksamgame (Sagem Simulator)
3. miejsce: Fadex (Neo Gameboy)
Poza podium:
4. miejsce: Mr Knife (Crazy Mouse)

Poniżej minirecenzje prac i ich oceny (skala 0-10):

Nexus 95 (Fallen Angel):
Niesamowita rzecz! Symuluje działanie nieistniejącego systemu Nexus 95 by Mikrosoft ;) i robi to wyśmienicie. Funkcji ma mnóstwo, w tym menedżer plików i kilka gierek. Wygląd typowo retro, chociaż czcionka mogłaby być inna. W założeniu jest to parodia, przez co wyświetlane są m.in. nietypowe komunikaty systemowe. Ogólnie świetnie!
Gatunek: symulator komputera
OCENA: 9+/10

Sagem Simulator (misieksamgame):
Symulator działania telefonu Sagem myX-7. Posiada gierkę (arkanoid), kilka tapet, a nawet funkcję robienia zdjęć! Graficznie jest bardzo ładnie. Dobra robota!
Gatunek: symulator komórki
OCENA: 8/10

Neo Gameboy (Fadex):
Symulator konsoli do gier Neo Gameboy z jedną grą: Ultra Tuning. Jest to jedyna funkcja, chociaż gra jest dosyć rozbudowana (szczególnie tuning pojazdu), dlatego też nie wypadła z konkursu :P grafika i sterowanie jest typowa dla GB, przez co gierka sprawia wrażenie nieco kiczowatej :)
Gatunek: symulator konsoli
OCENA: 5/10

Crazy Mouse (Mr Knife):
Symulator bardzo tajnego urządzenia umieszczoneg w myszy, które posiada 13 funkcji, które są rodzajami drgań kursora myszy. Hm... cóż, ocena jest adekwatna do jakości xP
Gatunek: symulator bardzo tajnego urządzenia w myszy (czyt. jajator)
OCENA: 1/10


*Błędy krytyczne gier:
Nie znaleziono!
 
     
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Główny edytor: KNP
Drugi edytor: KNP
Posty: 1411

40082 Prestiż
Wysłany: 30-01-2006, 19:44   

Super! II m-ce.
Gratuluję FA za zwycięstwo!
Szkoda że tak mało było prac. Na CP było z 8.


PS. To mój 100 post na tym forum!
_________________
:razzugly:
 
     
bmatrix 
Starszy sierżant


Główny edytor: TGF
Posty: 204

2055 Prestiż
Wysłany: 30-01-2006, 19:47   

Hmm, nie mogę pobrać Nexusa 95.. reszta linków działa sprawnie.
 
     
Mr Knife 
Bohater

Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: TGF
Pojedynki: tak
Posty: 266

13819 Prestiż
Wysłany: 30-01-2006, 19:52   

WOW nie zostałem zdyskfalifikowany :D Pierwszy cel zrealizowany ( zachowałem się honorowo i prosząc o bitwe, wywiązałem się z umowy ), drugi to zdobycie, aż tego jednego głosu w ankiecie. Może się uda ;) Tak naprawdę nie czekałem te na wyniki, tylko na reakcje RX. Ocena mnie niezadowala - liczyłem na ciekawszy ujemny wynik :lol:

Co do prac innych klikowców... no właśnie co tak mało tych prac. Miało być dużo, a wszysło niezbyt ciekawie. Gdyby nie mój wygłup, byłyby tylko 3.

Moje gratulacje Fallen Angel!
 
     
Natie 
Bohaterka

Główny edytor: Inny
Pojedynki: nie
Posty: 380

10110 Prestiż
Wysłany: 30-01-2006, 20:21   

WOW [by Mr.Knife ;) ] !! Aż tak dobrze? W moim mniemaniu sagem miał wygrać, ale skoro tak, nie mam nic przeciwko :D Link sprawny, sprzwdzone 10 razy przez mnie :P Może zrób alternatywny mirror RX? Dzięki za gratulacje :D
_________________
...
 
     
Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27


Główny edytor: MMF2 Dev
Pojedynki: nie
Posty: 1773

51612 Prestiż
Wysłany: 30-01-2006, 21:16   

3? :( Liczyłem chociaż na 2 :( ale przynajmniej choć raz na podium! :)
RX: Sterowanie się poprawia tuningiem :?
_________________
If it doesn't have to work, I can optimize any code to a runtime of zero. What's your superpower?
wat
 
 
     
Kurczak 
Starszy sierżant

Główny edytor: TGF
Pojedynki: tak
Posty: 165

9364 Prestiż
Wysłany: 30-01-2006, 21:23   

Strasznie szkoda, że tak mało prac brało udział w tej bitwie. Są one jednak, na dobrym poziomie. Jedyne co nie pasuje mi w wynikach to 1 i 2 miejsce. Dlatego swój głos oddałem na misieksamgamea. :)
_________________

...
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Główny edytor: GameMaker Studio 2
Posty: 674

334 Prestiż
Wysłany: 31-01-2006, 19:09   

Wszystkie gry są słabe ale pewnie to wina tego że były robione na batalię :doubt:
Jedna z tych wypocin musiałem wybrać to najlepsze coś więc teraz problem: Nexus czy Sagem? No oba programy są na tym samym poziomie. Trudno będzie :( .
.............................. no niech będzie na Sagem Simulator.
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
Mr Knife 
Bohater

Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: TGF
Pojedynki: tak
Posty: 266

13819 Prestiż
Wysłany: 31-01-2006, 21:23   

Jak są takie słabe to trzeba było wystartować i zmiażdżyć konkurencję. Bitwy jakoś jeszcze napędzają cały mechanizm powstawania gier. Mów co chcesz, ale na dzień dzisiejszy powstało w nich znacząca ilość produkcji ( biorąc pod uwage stan ukończonych gier ). Bitwa ma być rozrywką, sprawdzeniem siebie, zmierzeniem się z czasem i konkurencją, a nie źródłem hitów.

A jak już zeszliśmy z tematu to musze coś dodać od siebie: Dlaczego nie robie dużo gier? Siedzę tylką nad jednym większym projektem, wręcz męczę się nad nim? Po prostu gier/programów słabych lub przeciętnych zrobiłem dokładnie ( oficjalnie zatwierdzonych ) 20 i nie mam zamiaru więcej takich wydawać. Czas zmierzyć się z czymś większym. Zresztą nie postawiłem sobie celu: ZROBIĆ HIT. Dłubanie przy ISIS sprawia mi przyjemność, więc nawet jak on upadnie, to pozostanie uczucie " świetnie przy nim się bawiłem. "
 
     
pepe9donkey 
Bohater
Strup Parzyłapa


Główny edytor: MMF2 Dev
Posty: 216

18099 Prestiż
Wysłany: 01-02-2006, 14:52   

No... nareszcie transfer wrócił do poprzedniej postaci i mogłem ściągnąć prace :D

Głos oddałem na GameBoy'a Fadex'a, ponieważ bardzo mi się spodobała ta gierka :D
_________________
\,,/, (o_O) ,\,,/
 
 
     
Dominika 
Sierżant


Główny edytor: KNP
Drugi edytor: KNP
Posty: 121

6568 Prestiż
Wysłany: 01-02-2006, 16:32   

LOL 69 Jak w grze Michała moje autko (?) Eksploduje to to wygląda tak jak by wybuchł mi ekranek Game Boya. Swój głos oddałem na Mr. Knife :P Chciałem dać mu szanse ;]
 
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Główny edytor: GameMaker Studio 2
Posty: 674

334 Prestiż
Wysłany: 01-02-2006, 18:55   

Cytat:
Jak są takie słabe to trzeba było wystartować i zmiażdżyć konkurencję. Bitwy jakoś jeszcze napędzają cały mechanizm powstawania gier. Mów co chcesz, ale na dzień dzisiejszy powstało w nich znacząca ilość produkcji ( biorąc pod uwage stan ukończonych gier ). Bitwa ma być rozrywką, sprawdzeniem siebie, zmierzeniem się z czasem i konkurencją, a nie źródłem hitów.

Co znowu kogoś wkurzyłem?

Cytat:
A jak już zeszliśmy z tematu to musze coś dodać od siebie: Dlaczego nie robie dużo gier? Siedzę tylką nad jednym większym projektem, wręcz męczę się nad nim? Po prostu gier/programów słabych lub przeciętnych zrobiłem dokładnie ( oficjalnie zatwierdzonych ) 20 i nie mam zamiaru więcej takich wydawać. Czas zmierzyć się z czymś większym. Zresztą nie postawiłem sobie celu: ZROBIĆ HIT. Dłubanie przy ISIS sprawia mi przyjemność, więc nawet jak on upadnie, to pozostanie uczucie świetnie przy nim się bawiłem.


No i dobrze.
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
Mr Knife 
Bohater

Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: TGF
Pojedynki: tak
Posty: 266

13819 Prestiż
Wysłany: 01-02-2006, 20:13   

Temporal napisał/a:
Cytat:
Jak są takie słabe to trzeba było wystartować i zmiażdżyć konkurencję. Bitwy jakoś jeszcze napędzają cały mechanizm powstawania gier. Mów co chcesz, ale na dzień dzisiejszy powstało w nich znacząca ilość produkcji ( biorąc pod uwage stan ukończonych gier ). Bitwa ma być rozrywką, sprawdzeniem siebie, zmierzeniem się z czasem i konkurencją, a nie źródłem hitów.

Co znowu kogoś wkurzyłem?


A gdzieżby tam znowu, po prostu jak ty oceniłeś prace innych, tak ja oceniłem ciebie. Znana odpowiedź na stwierdzenie typu " ale to słabe to zrobiłeś " i odp. " to zrób lepiej ". Dalej opisuje tylko jak moimi oczami wygląda bitwa. Chyba nie czujesz się urażony?

Cytat:
Swój głos oddałem na Mr. Knife Jęzor Chciałem dać mu szanse ;]


Wielkie dzięki Lampard. Cel numer 2 zrealizowany. Nie wiem czemu, ale humorek coś mi ostatnio bardzo dopisuje i to ostatnie miejsce nie wzbudziło we mnie żadnych negatywnych emocji. Wręcz przeciwnie! Nawet na wczesne wstawanie przestałem marudzić i w dodatku w CoD nie mam lagów od dłuższego czasu ( przeważnie pingi powyżej 100-150, a tu nagle utrzymujące się 30-50 ). Coś tu nie gra.

Na kogo oddałem głos? Trudny wybór, ale w końcu zdecydowałem się na Fallen Angel, za pozytywne skojarzenia z DOS'em.
 
     
Temporal 
Podporucznik
CP user


Główny edytor: GameMaker Studio 2
Posty: 674

334 Prestiż
Wysłany: 01-02-2006, 20:37   

Cytat:
Chyba nie czujesz się urażony?

A czemu miałbym poczuć się urażony? Jeśli byś najechał na mnie podawając głupie argumenty to być może ale tak to jestem happy z twojej wypowiedzi.

No ten Nexus nawet nawet ale trochę bardziej mi się podobał Sagem Simulator.
_________________
Tajemnica 4

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.
 
     
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Główny edytor: KNP
Drugi edytor: KNP
Posty: 1411

40082 Prestiż
Wysłany: 02-02-2006, 19:02   

Gratuluję FA.

:lol::lol::lol: Nóż dostał więcej punktów niż Przejściowiec. To nie fair :D
_________________
:razzugly:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group