NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[Wyniki Bitwy NB] 10

Kto twoim zdaniem najlepiej wykonał swoją pracę?
Stankol
16%
 16%  [ 4 ]
Aleks
41%
 41%  [ 10 ]
andy
0%
 0%  [ 0 ]
Fanotherpg
25%
 25%  [ 6 ]
Śmietek
0%
 0%  [ 0 ]
Piter
0%
 0%  [ 0 ]
CubiX
16%
 16%  [ 4 ]
Głosowań: 24
Wszystkich Głosów: 24

Autor Wiadomość
Ploo 
Chorąży


Główny edytor: MMF2
Posty: 288

8353 Prestiż
Wysłany: 20-03-2007, 20:00   

CubiX napisał/a:
Aleks napisał/a:
ja to robiłem z pasji lubie tworzyć aplikacje sieciowe
a miał być program użytkowy :madugly:
Soldat Taunter to typowy trainer, a nie program użytkowy!!! :evil:


Ten tekst rozwala. xD Chyba nie wiesz co to program uzytkowy... Program uzytkowy to najzywczajniejsza aplikacja w przeciwienstie do gry. Niech to bedzie notatnik, program sieciowy, przegladarka, komunikator a niech nawet bedzie trainer. Przeciez i tak sa one programami uzytkowymi...

Plooscva :D
 
 
     
Aleks 
Moderator
Wilczek


Główny edytor: GDevelop
Skype:
Posty: 636

28588 Prestiż
Wysłany: 20-03-2007, 20:01   

Plooscva napisał/a:
Obsluga MooSocka tez jest taka sama.
Pierw sie laczy, jezeli polaczenie zostalo ustanowione jestem w stanie wyslac zadanie metoda GET, gdy mamy prawo odebrac to akceptujemy i odbieramy a gdy zostanie odebrane to robimy z tym co chcemy gdzie w tym przypadku laduje to obiektu Rich Edit. Wtedy MooSock sie rozlacza i rozszerzeniem obslugujacym XML zaczynami parsowac tekst, za kazdym razem gdy natyka sie na konkretny element dodaje do listy. Czemu taka kolejnosc? Bo to jest logiczne! Przeciez to jest nielogiczne miejac laczenie ostatnim zdarzeniem. A wiec mysl zanim cos powiesz...

Plooscva nie masz co się wysilać nawet gdybyś udzielał mu płatnych korepetycji to nie zrozumiałby
_________________
( Przystan Ocalenie | Centaurus | Skrzydlaty Pies | WWF | Nakarm Psiaka )
 
     
cx 
Starszy chorąży


Główny edytor: TGF
Posty: 370

22 Prestiż
Wysłany: 20-03-2007, 20:02   

Aleks napisał/a:
Plooscva nie masz co się wysilać nawet gdybyś udzielał mu płatnych korepetycji to nie zrozumiałby
Sam byś nie zrozumiał, że plagiatów nie daje się na bitwy!!! :madugly:
 
     
Aleks 
Moderator
Wilczek


Główny edytor: GDevelop
Skype:
Posty: 636

28588 Prestiż
Wysłany: 20-03-2007, 20:03   

CubiX napisał/a:
Sam byś nie zrozumiał, że plagiatów nie daje się na bitwy!!! :madugly:

i co nie mówiłem? XD
 
     
Ploo 
Chorąży


Główny edytor: MMF2
Posty: 288

8353 Prestiż
Wysłany: 20-03-2007, 20:08   

CubiX napisał/a:
Aleks napisał/a:
Plooscva nie masz co się wysilać nawet gdybyś udzielał mu płatnych korepetycji to nie zrozumiałby
Sam byś nie zrozumiał, że plagiatów nie daje się na bitwy!!! :madugly:


...

Jednak Aleks ma 100% racji. Wytlumaczylem dokladnie a ten dalej nierozumie.

Plooscva :D
 
 
     
Stankol 
Bohater
McO: the noob


Główny edytor: MMF2 Dev
Posty: 322

0 Prestiż
Wysłany: 20-03-2007, 20:17   

Był robiony specjalnei na bitwę, napisałem przecież "JUŻ", bo stworzyłem go 3 dni przed wstawieniem na NB, czy to tak trudno zrozumieć?! Dobra, i tak masz już bana.
_________________
 
     
Ozi 
Młodszy chorąży
Skarbówka


Główny edytor: TGF
Posty: 251

587 Prestiż
Wysłany: 20-03-2007, 20:52   

Stankol gratulacje, od początku wiedziałem, że bardziej oryginalnego programu w tej batalii nie będzie :) . I to chyba jedyny program który uwaga...
można do czegoś wykorzystać, a nie tylko wygrać nim na batalii, bo pogodę mam za oknem, godzinę na zegarku, a rss mam w przeglądarce... i działa ;) .
Gdyby jeszcze polepszyć program stankola (takie tam pierdółki) to można go ,,wylansować'' w soldatowych społecznościach :) .
 
     
Raymon 
Plutonowy
dawniej arek ;-D


Posty: 79

3098 Prestiż
Wysłany: 20-03-2007, 21:35   

CubiX napisał/a:
który zajmował 6 MB :madugly:
ale zwrócono mi na to uwagę i zajmuje już mniej! Stankol - gratuluję. Naprawdę dobra robota.
 
     
Xaus 
Plutonowy
LOL?!


Posty: 80

2392 Prestiż
Wysłany: 20-03-2007, 21:37   

Mnie się spodobały 2 programy: Informator i ClickRSS. Ostatecznie wybrałem głos na ClickRSS
_________________

Skontaktuj się z kosmitą: http://www.humansneedhelp...actAnAlien.aspx

Ciekawostka:
Jurij Gagarin był pierwszym w historii kosmonautą, który w 1961 roku poleciał w przestrzeń międzyplanetarną.

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul
 
 
     
Aleks 
Moderator
Wilczek


Główny edytor: GDevelop
Skype:
Posty: 636

28588 Prestiż
Wysłany: 20-03-2007, 21:38   

Xaus napisał/a:
Mnie się spodobały 2 programy: Informator i ClickRSS. Ostatecznie wybrałem głos na ClickRSS

o dzięki już mam wenę na robienie ClickRSS 2.0 z brakującymi funkcjami :) )
 
     
Stankol 
Bohater
McO: the noob


Główny edytor: MMF2 Dev
Posty: 322

0 Prestiż
Wysłany: 20-03-2007, 22:10   

Ozi - ja już naprawiam taunter, zmieniam nazwę zdeczka i dodaję również ustaiwanie tam parametrów broni ;) , poza tym te pierdółki, o których RX mówił - tab i skróty klawiszowe.
_________________
 
     
Fanotherpg 
Porucznik
I'm livin' proof


Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: Fusion 2.5
Pojedynki: tak
Skype:
Posty: 821

14370 Prestiż
Wysłany: 21-03-2007, 09:16   

Plooscva napisał/a:
CubiX napisał/a:
RomanX napisał/a:
Jak już mówiłem, w tej Bitwie bardziej była ceniona oryginalność

A Aleks i Fanotherrpg robili z przykładów :madugly:

Ze Fanotherpg, zgadzam sie ale Aleks?! Ciagle do ciebie nie dotarlo ze wszystkie kanaly RSS maja taka sama strukture...

Plooscva :D


Ta wiecie obydwu was mogę z Aleksem zaskarżyć o pomówienie..

Co do Aleksa to komunikacja z RSS wszędzie jest taka sama i on siedzi w sieciowych aplikacjach i rozszerzeniach więc zrobił to najprostrzą metodą..
A co do mnie to najpierw zaczęła się batalia ja zrobiłem program, podpowiedziałem RX'owi co robię i ten zrobił swój przykład. Dostosowałem wygląd mojej aplikacji do jego przykładu aby wszyscy się połapali z jednego bądź z drugiego o co chodzi (wtedy jeszcze KU był bardziej funkcjonalny niż przykład RX'a) i tyle. RX wie, że miałem wcześniej a wy skończcie spamować...
_________________
Indie since 1997.
 
 
     
Aleks 
Moderator
Wilczek


Główny edytor: GDevelop
Skype:
Posty: 636

28588 Prestiż
Wysłany: 21-03-2007, 11:41   

Fanotherpg napisał/a:
Ta wiecie obydwu was mogę z Aleksem zaskarżyć o pomówienie..

W regulaminie NB są dziury na temat pomówienia, wydaje się to błahą sprawą...

Pomówienia i zniewagi podpadają pod I.1.c. | RomanX

...ale, w rzeczywistości, pomówienia to jest bardzo poważna sprawa, choćby ze względu na niszczenie reputacji.

Bez poważnych powodów nie oskarża się kogoś, bo można mieć później niemiłe spotkanie w prokuraturze, oczywiście takie dzieci, jak CubiX, na razie się tym nie przejmują, ze względu na wiek oskarżyciela sąd byłby łaskawy.

W Bitwie spodobały mi się 2 pracki:
arek - całkiem oryginalne jak na kliki,
oraz KlikUploader, to ze względu na pasję.
Gdybym mógł jeszcze raz głosować to zagłosowałbym na arka, może on doceniłby mój głos, a nie tak jak CubiX, który wszczyna ciągłe burdy. Na szczęście został pouczony już 3 raz i nie będzie robił z tematu syfu.

Poprawione. | RomanX
Ostatnio zmieniony przez Minty 21-03-2007, 16:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Fanotherpg 
Porucznik
I'm livin' proof


Główny edytor: Fusion 2.5 Dev
Drugi edytor: Fusion 2.5
Pojedynki: tak
Skype:
Posty: 821

14370 Prestiż
Wysłany: 21-03-2007, 17:05   

A ja zagłosowałem na moim zdaniem najlepszą aplikację użytkową czyli KlikUploader...

Oczywiście to był żart.. Zagłosowałem na Aleksa gdyż jego aplikacja jest wg mnie najlepiej zrobiona chociaż ma pewne braki (tak jak i moja) no, ale to praca na batalię a nie pełna aplikacja :)

A co do Cubix'a zostawmy ten temat w spokoju po co robić Płomień...
_________________
Indie since 1997.
 
 
     
mrx 
Kapral


Posty: 17

84 Prestiż
Wysłany: 21-03-2007, 18:04   

Właczyłem dziś komputer i w wyszukiwarce wpisałem adres tego forum. Po wejściu do topicu o nazwie [Wyniki Bitwy NB] 10 normalnie spadłem z krzesła jednoczesnie wymawiajac niecenzuralny zwrot: O kur... Nie wiem jak Romek mógł dać 3 pierwsze miejsca jakiś głupim niefunkcojnalnym, mało pomysłowym programą!

Ja też nie wiem. Oceny dałem programom. I żaden Romek :P

Dla mnie wyniki powinny być całkiem odwrotne... ale wiem o co chodzi kolegów nie mogłeś zawieść i musiałeś wybrać ich prace...

Warn: I.1.c.

inne dobre prace sie nie liczą. Pierwsze miejsce dostał jakiś beznadziejny i mało funkconalny program Soldat Taunter!, drugie miejsce ClickRSS który jest mało pomysłowy bo został zrobiony z przykładu, posiada wiele błędów i nie ma w nim podstawowych funkcji np. tj. dodawanie własnych kanałów, moim zdaniem nie program ten nie powinnien nazywac się ClickRSS tylko Click Niusy Z Kilku Stron Internetowych. Trzeci program czyli Asztronomek nie powinien wcale dopuszczony do bitwy ponieważ nie spełnia jednego z punktu regulaminu czyli "plik gry musi być odblokowany"!

Odblokowany plik dostałem ja (wystarczy), sytuacja była wyjątkowa, więc...

Za napisanie tego posta pewnie dostane warna, zostane zbanowany lub ten post zostanie usuniety

Skoro wiesz, to po grzyba piszesz takie bzdury? Warn: IV.1.f.

...dlatego, że jest w nim za dużo słusznej krytyki. Ha, ha :) Jest mi bardzo przykro, że kilka osób których prace powine mieć wyższe miejsca zostały zepchniete na szary koniec i potraktowane brutalnie! Uważałem, że to dobre i pozyteczne forum ale chyba sie myliłem!

Jaka szkoda. | RomanX

[ Dodano: 21-03-2007, 17:34 ]
tak myslałem dostałem kolejny 3 warny
Ostatnio zmieniony przez Minty 21-03-2007, 18:18, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group