NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Minty
09-01-2007, 14:40
Liga Soldata dla NB i CP
Autor Wiadomość
ricardinho 
Sierżant


Posty: 123

Prestiż
Wysłany: 03-01-2007, 05:51   Liga Soldata dla NB i CP

Witam.
Na shoucie zapytałem się was: co myślicie o załorzeniu małej ligi Soldata, tylko dla NB i CP,chyba że Bedziu wyrazi zainteresowanie to czemu nie...Otóż liga składała by się z 2 trybów, 1 vs 1 i małe "klaniki" 3 vs 3 oraz od czasu do czasu jakieś turnieje. Temat stworzyłem zarówno jako zapowiedź ligi i jako prośbę o sugestie. Jaki skrypcik polecacie, co byście chcieli znaleźć na takiej stronce itp.
Chciałbym się też zorientować kto gra w Soldata, proszę się wypowiadać.
Acha planuję wykupienie serwa na www.webd.pl bo jest mi dosyć potrzebny serw bez reklam. Nrx

P.S Proszę, jeśli znacie jakieś fajne skrypty to piszcie, wie może ktoś na jakim skrypcie oparta jesl Polska liga Soldata, czy może został on specjalnie zbudowany dla ligi?

P.S2 Jest 5 rano a ja siedzę i robię ligęXD Może wieczorem wybrańom pokażę jak to wygląda. EEE Już nie idę spać, za godzine do szkołyXD
_________________
http://ligasoldat.xn.pl/
 
     
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Posty: 1411

Prestiż
Wysłany: 03-01-2007, 16:34   

Ja dość często ostatnio pogrywam, chętnie bym się zapisał jeśli będzie więcej chętnych. Na stronce nie musi być żadnych skryptów, może być prosta strona z tabelą wyników, statystykami w HTML.
_________________
:razzugly:
 
     
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki


Pojedynki: być może
Steam:
Posty: 3446

Prestiż
Wysłany: 03-01-2007, 16:36   

Ci wszyscy ludzie: http://cportal.webd.pl/viewtopic.php?t=2253 grają w Soldata. Na stronie byłoby dobrze zamieścić instrukcje instalacji serwera Soldata, obsługi Hamachi itp. oraz oczywiście terminy rozgrywek. Skrypt najlepiej jakiś prosty, najlepiej coś w rodzaju SimpleCMS... bodajże strona Projektu 7 z niego korzystała, nie pamiętam dokładnie.

Co do serwera bez reklam: phpnet.us.
 
     
ricardinho 
Sierżant


Posty: 123

Prestiż
Wysłany: 03-01-2007, 18:10   

No ja wiem że wystarczyłaby zwykła stronka w HTMLu ale to takie ubogie by było...Mam już wgrany fajny skrypcik i chyba z niego liga będzie korzystać. Jednak jest to dosyć rozbudowana stronka, nie tak jak planowałem z początku- małą stroniczkeXD
Romanus Iksus jak chcesz to zobaczyc to bądź na gg, bo zaraz ci wyśle wiadomość
_________________
http://ligasoldat.xn.pl/
 
     
Stankol 
Bohater
McO: the noob


Posty: 322

Prestiż
Wysłany: 03-01-2007, 18:29   

roman - nie poczebne jest hamachi ;] Ok, ja moge grac ;]
_________________
 
     
ricardinho 
Sierżant


Posty: 123

Prestiż
Wysłany: 03-01-2007, 20:38   

Proszę aby pisały w tym temacie osoby które grają w Soldata. Fajnie by było aby każdy napisał ile już pyka w Soldżiego i śmiało możecie zbierać raczej 3 osobowe teamy. W takim razie ja też szukam zdolnych :-P ludków do mojego teamu. Może by tak jakiś szablon?:
Nick: Ricardinho <pl>
Gram w Soldata od: 3 miesięcy (to jedna z moich ulubionych gier więc codziennie po kilka godzinXD)
Ulubione bronie: od 3 dni Bareta, przedtem M79 ewentualnie jakiś automat (HK).Czyli w kolejności: Bareta, M79, automat
Jakieś doświadczenie, np. klan?: brak

P.S Osobki chętne do teamu pisać Tutaj
_________________
http://ligasoldat.xn.pl/
 
     
pepe9donkey 
Bohater
Strup Parzyłapa


Posty: 216

Prestiż
Wysłany: 03-01-2007, 20:41   

Nick: PP
Gram w Soldata od: nie pamiętam, ostatnio nie grywam w ogóle...
Ulubione bronie: snajperka + czasem szotgan
Jakieś doświadczenie, np. klan?: brak
_________________
\,,/, (o_O) ,\,,/
 
 
     
jarlfenrir 
Generał brygady


Posty: 1731

Prestiż
Wysłany: 03-01-2007, 20:53   

Nick: Fenrir lub Fenrir_PL (nie pamiętam, jakiego ostatnio używałem)
Gram w Soldata od: Grałem może około roku, ale to było z rok temu....
Ulubione bronie: Deserty, MP5, Steyr, SPAS
Jakieś doświadczenie, np. klan?: Doświadczeń jako takich brak, chyba że liczy się umiejętność prowadzenia długich serii z automatu (celnych na ile silnik gry pozwala) w trybie realistic (ja tak naprawdę zawsze grałem w trybie realistic). Pamiętam, że z MP5 potrafiłem wypluć cały magazynek w jednej serii tak, że celownik pozostawał w jednym miejscu.
 
     
Dominika 
Sierżant


Posty: 121

Prestiż
Wysłany: 03-01-2007, 21:00   

Wetknę tu swoje 5 gr. :P

1) PLS (Polska Liga Soldat) nie jest oparta na żadnym skrypcie, po prostu autorzy strony/ligi go sami napisali i nie sądzę, żeby byli chętni Ci go udostępnić.
2) Jeżeli już, to tylko klaniki 3vs3, 2vs2... Dlaczego nie 1vs1? Po pierwsze... jest dużo chętnych, ale nie każdemu chciałoby się młócić z każdą osobą osobno, więc lepiej pozakładać klaniki 2vs, czy w zależności jak wyjdzie liczba uczestników 3 vs 3 nie większe.
3) Po co konto na webd.pl do takiej stronki? A jeżeli nawet nie na tą stronę to po co nam o tym piszesz :P
4) Jeżeli już chcesz skrypt, to do PHP fużyn jest skrypt "Wyniki klanowe" czy cuś...
5) Hamachi jest potrzebne dla osób "nie mogących" zakładać serwerów ze względu na IPiki.
6) Meeen... jeżeli chcesz już zbierać team to najlepiej zrobić to losowo, bo po co stworzyć jeden team, który jest najlepszy... wtedy gra nie ma sensu, dlatego obstaję za losowym trybem.
7) Szablon... hm, po co Ci wiedzieć od kiedy grasz w Solda? Ja mogę grać od 3 lat, a grać jak "dziadosz".

Nick: Taeguki
Gram w Soldata od: Hm, nie pamiętam już :P , ale dosyć długo :P
Ulubione bronie: Każda jest dobra, trzeba tylko umieć się nią posługiwać :P (Granatnik rox)
Jakieś doświadczenie, np. klan?: Klany: K.O.F, S.F.H, S.O.H... Każdy klan już nie istnieje :( .
 
 
     
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki


Pojedynki: być może
Steam:
Posty: 3446

Prestiż
Wysłany: 03-01-2007, 21:03   

Artykuł o Hamachi jest potrzebny, bo program jest przydatny i czasem niezbędny (zwłaszcza, gdy ktoś ma firewalla). Strona szykuje się znakomita, więc wreszcie rozgrywki będą zorganizowane :)

Nick: RomanX
Gram w Soldata od: kilku lat; max 5, ale rzadko grywam
Ulubione bronie: główna: Barret lub Minimi lub AUG lub M79, zapasowa: LAW lub SOCOM.
Jakieś doświadczenie, np. klan?: "wygrany" turniej na CP :lol:
 
     
Dominika 
Sierżant


Posty: 121

Prestiż
Wysłany: 03-01-2007, 21:05   

Cytat:
1. Instalujesz.
2. Uruchamiasz.
3. Klikasz na ikonkę w lewym dolnym rogu (włączenie).
4. Wpisujesz swoj nick (najlepiej prawdziwy, żeby wiadomo było o kogo chodzi).
5. Czekasz aż połączy (chwilę to potrwa).
6. Klikasz na ikonkę trójkącika po prawej na dole.
7. Klikasz na DOŁĄCZ DO ISTNIEJĄCEJ SIECI.
8. Wpisujesz login i hasło wysłane Tobie na PW (Sam się po nie zgłoś!).

Instrukcja by Fino XD All rights reserved


Mini "instrukszyn".
 
 
     
jarlfenrir 
Generał brygady


Posty: 1731

Prestiż
Wysłany: 03-01-2007, 21:11   

Właśnie rozwaliłem boty na najtrudniejszym poziome :D . Więc coś tam jednak jeszcze pamiętam... Pograłbym na necie, ale ja juz właścwie nie potrafie grać bez trybu realistic (a serwerów z nim cos maławo)
 
     
Dominika 
Sierżant


Posty: 121

Prestiż
Wysłany: 03-01-2007, 21:14   

Mało serwerów realistic? Polecam zagraniczne ligi soldat :P (www.soldat.pl tam chyba jest jakaś lista.) Można zobaczyć jak wygląda strona w tym momencie?
 
 
     
msg 
Pupogłowy
~~~~~~~~~~~


Posty: 1411

Prestiż
Wysłany: 03-01-2007, 21:30   

Nick: misieksam_pl_lamer
Ulubiona broń: Spas, Steyr, Barret, M79
Gram od: 2 lat
Częstotliwość: dawniej dość rzadko, teraz codziennie po 20 minut
Doświadczenie: w grze: poniżej przeciętnej lub przeciętnie, w kickowaniu: duże :ugly:, w tworzeniu map: nieco powyżej przeciętnej; w stawianiu serwerów: wystarczające
Łącze: LAN 192kbps

Może być w weekendy ;) . Czekam na sajt :)
_________________
:razzugly:
 
     
ricardinho 
Sierżant


Posty: 123

Prestiż
Wysłany: 03-01-2007, 21:39   

Odpowiedź dla Dominiki:
1. To to ja się sam dowiedziałem akurat
2.No to zależy od tego ilu będzie chętnych
3. To konto jest mi potrzebne do wielu stron
4.Mam bardzo dobry skrypcki i nie wyniki klanowe
5.Ja nie mam takich problemów :-P
6.Do mojego teamu właśnie bym wolał jak by to powiedzieć "słabszych?" bo kiedy gram w słabej dróżynie z wygarnej mam ogromną satysfakcję. Tak samo jest u mnie na wf, wole grać w tych "toreotycznie" słabszych. Dlatego przymę każdego, wymagany jest tylko wysoki poziom aktywności (czyli chęc do trenowania itp)
7.Po to żeby wiedzieć z jakim terminatorem mam do czynieniaXD Może i faktycznie, niepotrzebne

Teraz taka złota myślXD:
Pomyślałem sobie że najlepsze osóbki z klikowej ligi utworzyłyby pro klan, działający na oficjalnym klanie Soldata ;)
_________________
http://ligasoldat.xn.pl/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group