NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Muza
Autor Wiadomość
martinez
Kapral

682 Prestiż
Wysłany: 26-11-2005, 17:52   

Tak reason jest bardzo dobrym programem, ale ilosc opcji pokreteł i innych cudów mnie przeraza. Fruity jest zrobiony troche bardziej przejzyscie. KAzdy z tych progsów jest dobry na swoj sposób. Ale i tak sprzetowe samplery sa najlepsze :D

Moro 
Sierżant

538 Prestiż
Wysłany: 07-01-2006, 12:41   

Eee tam... EJAY 3.0 rządzi. Ale zastanawia mnie jedno - jak można zrobić do gry muże *.mp3 lub *.wav? Da się? Ja się raczej TECHNEM zajmuję (TECHNO ROX!). Właśnie siadłem na EJAY'a. W OGAME robi mi się fabryka, to se zagram w EJAYa xD

Temporal 
Podporucznik
CP user

239 Prestiż
Wysłany: 07-01-2006, 19:19   

Cytat:
Eee tam... EJAY 3.0 rządzi.

:lol: :lol: :lol:

Ejay to najbardziej lamerski program.

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.

Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27

Pojedynki: nie

51612 Prestiż
Wysłany: 07-01-2006, 19:20   

Temporal - przynajmniej jakiś... :D

Tasmpol 
Bohater
young god

24606 Prestiż
Wysłany: 07-01-2006, 19:20   

Zgadzam się. Gdyby jeszcze używać własnych sampli, a tutaj cudze wszystko... Wyobraźcie sobie na Vivie kawałek zrobiony w Ejayu :p

Moro 
Sierżant

538 Prestiż
Wysłany: 07-01-2006, 20:12   

Hmm, ale zawsze jakis jest. W EJAYu jestem najbardziej obeznany i tremu go lubie. Mam tez TECHNO MUSIC MAKER.

Temporal 
Podporucznik
CP user

239 Prestiż
Wysłany: 07-01-2006, 22:43   

Czyli ten techno maker może tylko robić techno? A jak on to rozpoznaje? Dziwnymi programiami sie bawisz. Dobry program powinien nam pomóc stworzyć coś własnego a nie jakiegoś gotowca układając tylko klocki.

Soundcloud

msg napisał/a:
Temporal, fakt, jest bardzo wyluzowany. Ale to taki człowiek, który będzie chichotał na pogrzebie własnej matki. A to z kolei albo doskonałe aktorstwo albo bycie przygłupem.

martinez
Kapral

682 Prestiż
Wysłany: 08-01-2006, 21:41   

E jay jest dobry zeby zrobic kawalek w 5 minut, pochwalic sie przed kumplamii jaki to prohax. Ja wole FL studio bo masz swobode, tworzysz to co wymyslisz. Napoczątku jest trudno ale satysfakcja z wlasnego kawałka jest ogromna.

Temporal 
Podporucznik
CP user

239 Prestiż
Wysłany: 10-01-2006, 15:13   

Cytat:
E jay jest dobry zeby zrobic kawalek w 5 minut, pochwalic sie przed kumplamii jaki to prohax. Ja wole FL studio bo masz swobode, tworzysz to co wymyslisz. Napoczątku jest trudno ale satysfakcja z wlasnego kawałka jest ogromna.

Brawo!!! Ale najbardziej i tak cenie twórczość instrumentalną a dopiero potem komputerową muzę.

Soundcloud

msg napisał/a:

Tasmpol 
Bohater
young god

24606 Prestiż
Wysłany: 10-01-2006, 16:04   

No tak, ale niestety, twórczości instrumentalnej broni jeden wielki problem - finanse. Nie wiem, jak tak można, najprostrza gitara z 1000 PLN.

Temporal 
Podporucznik
CP user

239 Prestiż
Wysłany: 10-01-2006, 16:19   

To graj na trójkącie :lol: .

Soundcloud

msg napisał/a:

Dexter 
Plutonowy

Pojedynki: tak

650 Prestiż
Wysłany: 05-02-2006, 21:40   

Tasmpol napisał/a:
No tak, ale niestety, twórczości instrumentalnej broni jeden wielki problem - finanse. Nie wiem, jak tak można, najprostrza gitara z 1000 PLN.

Witam ponownie! (Wróciłem ;])
<lol2> najrprostrza z 1000PLN ?
Klasyczna/akustyczna DOBRA nówka - 400 - 700zł
Elektryczna KICZ (ja mam :P ) 300 - 700zł
Elektryczna DOBRA za 800 już kupisz - polecam dobrą, polską firmę Mayones (chyba tak się pisze :P )
Jak się kupuje elektryka to przydałby się też piecyk (300 - 800zł (ceny mogą być też duuuuuuuuużo większe zależy ilo VATowy)) bądź wzmacniacz (różnie) + kolumny
Ew. można podpiąć się pod komputer (wejście na mikrofon (troche trzeszczy) lub Line IN) :)

Edit :)
Pomyślałem, że coś dopisze, żeby nie było, że pierwszy post i już off-topic :D

Co do próbek ze strony to udało mi się zciągnąć tylko ten "podkład hip-hopowy" i powiem, że naprawde mi się podobał. Myślę, że i ja może za jakiś czas z dużą chęcią poproszę o jakieś muzyczki do mojej gierki (a tera szaaa... żeby nikt nie wiedział, że coś robie :D )

Jakim 
Młodszy chorąży
Mjuzik Mejker

Pojedynki: tak
last.fm:

21763 Prestiż
Wysłany: 06-02-2006, 02:14   

A ja sądzę, że najlepiej się tworzy nie mp3, lecz mało zajmujące xmy i mody. Robi się je w trackerach :) .

Natie 
Bohaterka

Pojedynki: nie
Pomogła: 7 razy

10110 Prestiż
Wysłany: 06-02-2006, 08:30   

Ja też tak uważam, chociaż nie mam do tego talentu ;) Ale program i stos sampli na dysku jest... :]

Kaytek 
Chorąży

6902 Prestiż
Wysłany: 06-02-2006, 15:22   

Ten podkład HH na Twojej stronie brzmi... no, na pewno nie jak podkład. ;) (martinez11.mp3)

Odpowiedz do tematu