NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Trener Spejsona (TGF 2)
Autor Wiadomość
Kaszanna 
Kapral


Główny edytor: TGF2
Posty: 35

3303 Prestiż
  Wysłany: 26-12-2015, 19:28   Trener Spejsona (TGF 2)

Tytuł: Trener Spejsona

Gatunek: Clicker

Autor Kaszanna
Grafika: Grafika: Własne, Serial Animowany "Blok Ekipa"
Dźwięk: Inne
Muzyka: Inne

Opis:
Witajcie w Świątecznie przerwie i zgiełku Świąt Bożego narodzenia !

Dawno nie było mnie na klikach, z różnych powodów, lenistwa, pracy, studiów ale dziś po nie dawnym powrocie wracam do was z nową grą :) Jest to kolejny Clicker mojego autorstwa bardziej zaawansowany lecz nie skończony (będę czekał na wasze pomysł oraz wszelkie informacje o błędach, więcej w "Uwagach". Stworzenie tego tworu zajęło mi troszkę czasu lecz sam przyznaje że nie jest to sen programisty (jeśli mogę siebie tak nazwać). Gra polega jak każdy clicker na klikaniu, kupowaniu bonusów, rozwijaniu się i osiągnięciu jak najwyższego wyniku. Została stworzona z myślą o fanach Blok Ekipy więc każdy oglądający powinien się odnaleźć w temacie.

2016.11
Poprawa niektórych błędów oraz zmiana grafiki.

Zrzuty ekranu:
Obrazek 1
Obrazek 2

Download:
Pobierz z Chomikuj
Pobierz z Dropboxa

Download Wersja 0.2:
Pobierz z Dropboxa
Skan VirusTotal
Uwagi:
Małe info na temat sensu gry i krótka instrukcja

Naszym celem jest osiągnięcie wyniki 999 na Boxerze w Speluno. Aby tego dokonać, Spejson musi mieć nadludzką moc, wynikającą z ciężkiego treningu. Trening polega na wykonywaniu powtórzeń sztangą, potem kupujemy bonusy za wykonane powtórzenia i tak w kółko. Myślę że każdy się po chwilki połapie.

W grze występują obecnie takie bonusy:
- 9 różnych "pomagaczy"
- System nagradzający za daną ilość powtórzeń 100,1000,10 000....
- System "30" i "50". Po przekroczeniu 30 rzeczy z danej grupy lub 50, otrzymujemy bonus który odpowiednio podwaja i potraja nasze obecny plusy
- Wygodna tabela postępów
- 2,4,9 krotne zwiększenie bonus za jedno kliknięcie
- Speluno w Boxer to testowania siły Spejsona
- Licznik wskazujący obecnie największy ciężar jaki Spejson udźwignie

Wersja 0.2
-Brak systemu "30 i 50"
-Tablica z obecnym bonusem
-Poprawki graficzne
-Usunięcie większości błędów

Zapraszam do oceny, testowania oraz zgłaszania błędów i własnych pomysłów !!!

Pozdrawiam
_________________

 
     
kamiledi15 
Kapitan


Główny edytor: TGF
Drugi edytor: MMF2
Pomógł: 8 razy
Posty: 846

8524 Prestiż
Wysłany: 28-12-2015, 23:43   

Dziwna jest ta gra. Niektóre produkty mają cenę np. 5000, a ubywa nam tylko 500. Doszedłem do momentu, że co sekundę przybywało mi ponad 1000 powtórzeń (dzięki bugowi z ceną poszło to dość szybko), wykupiłem wszystkie bonusy po parę sztuk, tych browarów to kupiłem chyba z 50, ale nie zauważyłem, żeby zadziałał ten bonus 30 lub 50, bo nic nowego się nie pojawiło. Tylko raz po przekroczeniu 100 powtórzeń wyskoczył napis, że dostaję jakiś bonus, ale potem już nic takiego nie zauwążyłem. Ale może to dlatego, że potem już nie klikałem przycisku ,,pompuj", bo dzięki bonusom i tak powtórzenia same się ładowały. Animacja podnoszenia po paru kliknięciach się zawiesza i powtarza się nawet bez klikania. Mimo uzbierania ponad 40000 powtórzeń i wykupienia tych wszystkich bonusów, nadal maksymalny udźwig wynosił 0. Potem wszedłem do ,,Speluno", wykupiłem kilka blach, wszedłem w Boxera i nie wiedziałem co zrobić, więc klikałem w różne punkty i worek tak jakby został uderzony, sądząc po animacji, po czym wyskoczyło mi wielkie czerwone zero. Potem wróciłem do sali treningowej i okazało się, że wszystkie bonusy się wyzerowały i musiałbym grać od początku. Sory, ale nie chciało mi się.
Gra wydaje mi się dość bezsensownym zabijaczem czasu z mnóstwem błędów. Może te ,,błędy" wynikają z tego, że coś źle zrozumiałem, ale gra wydaje się banalnie prosta i niewiele tam jest do rozumienia. Nie mam pojęcia, jak walić w worek, ile powinienem mieć powtórzeń, ani jak zwiększyć maksymalny udźwig. Blok Ekipy nie znam, więc na temat ,,fabuły" i grafiki się nie wypowiadam.
_________________
Pies Syrena - GRA UKOŃCZONA.
Ostatnio zmieniony przez kamiledi15 28-12-2015, 23:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Kaszanna 
Kapral


Główny edytor: TGF2
Posty: 35

3303 Prestiż
Wysłany: 28-12-2015, 23:59   

Cześć! Dzięki za każda podpowiedzieć :)

Sprawa z animacja jest tak ze tak działa gdy gracz naciśnie przycisk i myszka nadal jest na przycisku to ma się wyświetlać, nie mialem lepszego jak wyświetlać animacje za każde naciśnięcie bo przy tych ilość klików w kolko animacja by sie zaczynała w kółko i by nic nie bylo widać. Jakis pomyśl na to xd

To wyzerowanie przy przejściu między ramki sprawdzę tak samo jak inne ceny i inne ilość odejmowanych powtórzeń.

Bonus 30 i 50 nie ma obecnie żadnych animacji i znaków ale działa, zajmę sie jakimś animacji do zakomunikowania graczowi o bonusie przy danym produkcie.

Typowy zabijacz czasu, zgadza sie :D
_________________

 
     
kamiledi15 
Kapitan


Główny edytor: TGF
Drugi edytor: MMF2
Pomógł: 8 razy
Posty: 846

8524 Prestiż
Wysłany: 29-12-2015, 00:01   

Ten bug z ceną dotyczy tylko niektórych bonusów, na pewno ten Behemot i Legia, inne nie pamiętam. Ale niektóre działają dobrze. A jak się zwiększa ten maksymalny udźwig?
_________________
Pies Syrena - GRA UKOŃCZONA.
 
 
     
Kaszanna 
Kapral


Główny edytor: TGF2
Posty: 35

3303 Prestiż
Wysłany: 29-12-2015, 00:05   

Chciałem edytować post ale telefon nie współpracuje ze mną :/

Kwestia za małej ilości powtórzeń ale juz przy 40 000 powinno nabić jakies kg i wtedy tak samo w speluno został by wyświetlony wynik odpowiedni, odpalenie boxera to klikniecie w dziurę na monety xd jak zajmę sie poprawkami to dodam pare animacji i dźwięków xd

Wbije jutro u sobie te 40 tyś i sprawdzę ;)
_________________

 
     
kamiledi15 
Kapitan


Główny edytor: TGF
Drugi edytor: MMF2
Pomógł: 8 razy
Posty: 846

8524 Prestiż
Wysłany: 29-12-2015, 00:08   

Możliwe, że miałem jeszcze niecałe 40000, może zabrakło mi jakiegoś jednego tysiaka :) Na pewno było ponad 35000, bo te hantle kupiłem ze 3 razy (tam też był bug z ceną, więc mogłem ich sporo kupić).
_________________
Pies Syrena - GRA UKOŃCZONA.
 
 
     
Kaszanna 
Kapral


Główny edytor: TGF2
Posty: 35

3303 Prestiż
Wysłany: 29-12-2015, 00:10   

40 000 czy 30 000 to juz troszkę xd wiec powinno byc pare kg 😊
_________________

 
     
jarlfenrir 
Generał brygady


Główny edytor: Fusion 2.5
Drugi edytor: TGF2
Pomógł: 82 razy
Posty: 1731

37283 Prestiż
Wysłany: 30-12-2015, 00:42   

Więc jak się uderza ten worek? właśnie utknąłem na tym ekranie. Klikam klikam i nic się nie dzieje...
 
     
Kaszanna 
Kapral


Główny edytor: TGF2
Posty: 35

3303 Prestiż
Wysłany: 30-12-2015, 16:51   

Po pierwsze trzeba mieć na koncie 2zł wymienione za powtórzenia.
Potem gdy mam już kasę klikamy po prostu w dziurę na monety i powinno nam zniknąć 2zł i będzie można uderzyć w worek. Potem będzie wyświetlony wynik.

Tak jak już powiedziałem gdy będę miał czas to się zajmę ulepszeniem tego wszystkiego ;p
_________________

 
     
jarlfenrir 
Generał brygady


Główny edytor: Fusion 2.5
Drugi edytor: TGF2
Pomógł: 82 razy
Posty: 1731

37283 Prestiż
Wysłany: 31-12-2015, 12:01   

Kaszanna napisał/a:
Po pierwsze trzeba mieć na koncie 2zł wymienione za powtórzenia.
Potem gdy mam już kasę (...)


No dobrze, a co jeśli jestem na tym ekranie i nie mam żadnej kasy? To znaczy, że utknąłem na zawsze?
 
     
Kaszanna 
Kapral


Główny edytor: TGF2
Posty: 35

3303 Prestiż
Wysłany: 31-12-2015, 12:19   

Esc :)

:razzugly:
_________________

 
     
jarlfenrir 
Generał brygady


Główny edytor: Fusion 2.5
Drugi edytor: TGF2
Pomógł: 82 razy
Posty: 1731

37283 Prestiż
Wysłany: 31-12-2015, 15:33   

Zauważyłem, że faktycznie czasem jak kupuję ulepszenie, to odejmuje mi się mniej powtórzeń, niż cena.
Przy niektórych itemkach pierwszy zakup powoduje spadek ceny kolejnego, a dopiero potem cena zaczyna rosnąć... nie wiem, czy to zamierzone.
Zauważyłem też, że jak wejdę w boxera i wrócę do siłowni, to cena niektórych itemków się resetuje.
Mam obecnie 25 mln powtórzeń, co daje mi ponad tonę udźwigu, a Boxer daje mi... tylko 20 punktów.
Brakuje mi informacji na temat ile których itemków mam kupionych oraz ile wynosi mój obecny bonus.
 
     
Kaszanna 
Kapral


Główny edytor: TGF2
Posty: 35

3303 Prestiż
Wysłany: 31-12-2015, 19:30   

Dziś przejrzałem kod i naprawiłem reset cen i itemów po powrocie do siłowni.
Oraz każda cena odejmuje już realny wynik więc nie będzie tak łatwo.

Z bonusem 30 i 50 będę miał dużo roboty bo rozwiązanie nie jest takie proste jak mi się wydawało.

Spadek ceny drugiego itemu jest zamierzony, poniekąd wymusił to na mnie mój sposób na liczenie cen i tak jest :)

Co do ilości itemów, można to spr najeżdżając na lewy bok ekranu i kliknięcie zielonego znaku zapytania. Chyba że chodzi jesz o inne statystyki ale tam są wszystkie dostępne oprócz bonusy nad którym pracuje. Obecny bonus na sekundę też tam dodam ^^

Sprawdzę ten udźwig i Boxera :)


EDIT

Wrzucam poprawioną wersje, teraz wszystkie ceny powinny być ok.
Usunąłem obecnie bonus 30 i 50 bo nie mogę go ogarnąć, dodałem licznik z obecnym zliczeniem bonusów.

Boxer działa jednak tonowy udźwig to za mało ;p Potrzebujemy około 2 miliardów powtórzeń do wyniku 999 ;)

Pobierz !!

[ Dodano: 04-11-2016, 20:21 ]
Zapraszam do przetestowania wersji 0.2 :>
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group