NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
VS online
Autor Wiadomość
mathew 
Plutonowy


Pojedynki: tak
Posty: 92

Prestiż
Wysłany: 17-01-2007, 13:17   VS online

Zapraszam do grania! Osobiście mam na swoim koncie już 20 zł. Gram od wczoraj. Widziałęm kolesia który ma 83 zł!. żeby zarabiać musicie ściągnąć grę -- <<VS ONLINE DOWNLOAD >> -- Nastepnie dowładować konto smsem. żą każdą wygraną grę dostajesz 10 % kasy przeciwnika. np kolo ma 100 zł to jak wygrasz to otrzymujesz 10 zł. Ale jak przegrasz to ty tracisz 10 %. Do gry można rekrutować graczy. Za każdego aktywnego członka otrzymujesz 1 zł. Jak rekrutować dowiecie się w grze. No totyle. Pozdro. :)
 
 
     
quick-fire 
Kapral


Posty: 24

Prestiż
Wysłany: 17-01-2007, 18:29   

Nie ma to jak dać linka ze swoim nickiem i o tym nie napisać... :(
 
 
     
mathew 
Plutonowy


Pojedynki: tak
Posty: 92

Prestiż
Wysłany: 17-01-2007, 19:07   

O co ci chodzi ??? Link do downloadu....
 
 
     
quick-fire 
Kapral


Posty: 24

Prestiż
Wysłany: 17-01-2007, 19:16   

mathew napisał/a:
O co ci chodzi ??? Link do downloadu....

o to: "?ref=Mathew"
rozumiem, że dzięki temu możesz więcej zarobić, ale mógłbyś napisać, że nie jest to bezpośredni link do strony i że możesz mieć z tego korzyści

widziałem już wiele takich linków do np. BiteFight, KnightFight i różnych systemów reklamowych
 
 
     
mathew 
Plutonowy


Pojedynki: tak
Posty: 92

Prestiż
Wysłany: 17-01-2007, 19:52   

Aa ooo to. Tak to jest ten sposób rekrutacji. za każdą zalogowana postać dostaje zł na konto :P wy też na początku gry dostajecie taki link i dajecie gdzie chcecie.
 
 
     
game 
Mięso armatnie


Posty: 0

Prestiż
Wysłany: 02-02-2007, 07:40   

a nie lepiej i pewniej podac po prostu adres do strony, z ktorej mozna pobrac gre ?
www.vsonline.com.pl
 
     
Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27


Pojedynki: nie
Steam:
Posty: 1773

Prestiż
Wysłany: 09-02-2007, 22:43   

To jest po prostu oszustwo... Ściągnąłem to, ok, wysłałem SMS'a, za którego zapłciłem 10zł, [choć tutaj autorzy wprowadzili mętlik: napisali, że koszt SMS'a to 1zł, a później, że 10 zł drobną czcionką...]. No nic, gram. Na początku trochę przegrywam, później trochę wygrywam, jednak rozgrywka jest okropnie monotonna, dobra, a teraz jak wypłacić pieniądze? Otóż mister autor przygotował niespodziankę -> należy mieć co najmniej 100zł, żeby móc wypłacić pieniądze. Dzięki za taką kasę oO.
_________________
If it doesn't have to work, I can optimize any code to a runtime of zero. What's your superpower?
wat
 
 
     
Ploo 
Chorąży


Posty: 288

Prestiż
Wysłany: 09-02-2007, 22:54   

Fadex napisał/a:
To jest po prostu oszustwo... Ściągnąłem to, ok, wysłałem SMS'a, za którego zapłciłem 10zł, [choć tutaj autorzy wprowadzili mętlik: napisali, że koszt SMS'a to 1zł, a później, że 10 zł drobną czcionką...]. No nic, gram. Na początku trochę przegrywam, później trochę wygrywam, jednak rozgrywka jest okropnie monotonna, dobra, a teraz jak wypłacić pieniądze? Otóż mister autor przygotował niespodziankę -> należy mieć co najmniej 100zł, żeby móc wypłacić pieniądze. Dzięki za taką kasę oO.

Lol... A ile masz na koncie? 2 zlote? :P Poki te 100 sie nazbiera to trzeba zapomniec o zyciu... A tam, straszny szajs i oszusci.

Plooscva :D
 
 
     
Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27


Pojedynki: nie
Steam:
Posty: 1773

Prestiż
Wysłany: 09-02-2007, 23:01   

Jakieś 7 zł, ale nie zamierzam w to grać. Już wyinstalowane.
_________________
If it doesn't have to work, I can optimize any code to a runtime of zero. What's your superpower?
wat
 
 
     
quick-fire 
Kapral


Posty: 24

Prestiż
Wysłany: 09-02-2007, 23:35   

Mi się to od początku wydawało podejrzane i nawet nie ściągałem. Nie ma łatwego legalnego sposobu na zarobienie pieniędzy... taka jest prawda.
 
 
     
Avenged 
Młodszy chorąży
A7X fan!


Posty: 244

Prestiż
Wysłany: 10-02-2007, 00:16   

Hah ja to ściągnąłem - i wystarczy że wyskoczyło mi okienko że wyślij sms'a na numer ... to juz tą grę skasowałem z kompa ;] . A mimo wszystko pełno naiwniaków w to gra ;]
_________________
Windows has found a virus in this post. Press and hold down Alt+F4 to begin windows recovery.
 
 
     
Ploo 
Chorąży


Posty: 288

Prestiż
Wysłany: 10-02-2007, 00:23   

Spojrzec na to z innej strony. Ile oni na tym kasy robia. SMS za 10 zlotych, ciekawe ile takich SMS'ow dziennie maja? A wiec cos zarabiaja. I ciekawe ile ludzie na tym tak naprawde zarabiaja. Ale mimo wzsystko oszusci, klamcy i zdziercy. A ci co w to graja sa strasznie naiwni...

Plooscva :D
 
 
     
quick-fire 
Kapral


Posty: 24

Prestiż
Wysłany: 10-02-2007, 10:57   

Plooscva napisał/a:
Ile oni na tym kasy robia. SMS za 10 zlotych
Plooscva :D

Wcale nie tak dużo jak mogłoby się wydawać, ogromną większość tej kasy dostaje operator komórkowy. Było o tym kiedyś na TVN24 w magazynie firma (jak założyć biznes z bajerami do komórek).
 
 
     
Minty 
Stwórczyni
omc dr fizyki


Pojedynki: być może
Steam:
Posty: 3446

Prestiż
Wysłany: 10-02-2007, 11:27   

To zależy od umowy z operatorem. Nie zmienia to tego:
Fadex napisał/a:
napisali, że koszt SMS'a to 1zł, a później, że 10 zł drobną czcionką...

- to nadal oszustwo!

Zresztą z doświadczenia wiem, że gdy będziesz miał 90 zł na koncie, to zostanie ono usunięte z powodu "naruszenia regulaminu". Tak zawsze jest :)
 
     
Ploo 
Chorąży


Posty: 288

Prestiż
Wysłany: 10-02-2007, 11:43   

RomanX napisał/a:
To zależy od umowy z operatorem. Nie zmienia to tego:
Fadex napisał/a:
napisali, że koszt SMS'a to 1zł, a później, że 10 zł drobną czcionką...

- to nadal oszustwo!

Zresztą z doświadczenia wiem, że gdy będziesz miał 90 zł na koncie, to zostanie ono usunięte z powodu naruszenia regulaminu. Tak zawsze jest :)


Plus pewnie jak nie zalogujesz sie przez 3 dni to Ci kase zabiora ze nieaktywnosc :D

Plooscva :D
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group