NukeBoards - Kreatywność przede wszystkim
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  DownloadDownload
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
[Szukam] Grafika do cRPG
Autor Wiadomość
Krabex 
Kapral


Posty: 31

735 Prestiż
Wysłany: 11-12-2006, 17:36   [Szukam] Grafika do cRPG

Potrzebuje grafki do gry przygodowej... A dokladniej to potrzebuje drzewa domy bronie magia i postacie... Licze na wasza pomoc bo samemu to nie chce mis sie nic kombinować!!! :smile:
 
     
Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27


Pojedynki: nie
Pomógł: 105 razy
Posty: 1773

51612 Prestiż
Wysłany: 11-12-2006, 17:42   

Cytat:
Licze na wasza pomoc bo samemu to nie chce mis sie nic kombinować!!!

Rotflolma...!
Co do grafiki:
1. Z jakiej perspektywy?
2. Jakie rozmiary?
3. W jakim stylu?
4. Z AA czy bez (chodzi o wewnętrzne)?
5. Z ditheringiem czy bez?
6. Jakieś ograniczenie kolorów?
7. Jeżeli ktokolwiek zrobi grafę klikowcowi, którego w ogóle nie zna, to szczerze gratuluję!
_________________
If it doesn't have to work, I can optimize any code to a runtime of zero. What's your superpower?
wat
 
 
     
Krabex 
Kapral


Posty: 31

735 Prestiż
Wysłany: 11-12-2006, 17:50   

Widziane z boku mniej wiecej takich rozmiarow


Kod:
|---|
| |
|---|


Kolory dwolne (byle by drzewa byly zielone)

[ Dodano: 11-12-2006, 18:10 ]
albo podajcie jakies linki gdzie bege mogl pobrac jakies grafiki;) prosze pomozcie!!!
Ostatnio zmieniony przez Fadex 11-12-2006, 17:52, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Vital 
Starszy sierżant
VTL


Posty: 203

6199 Prestiż
Wysłany: 11-12-2006, 22:07   

:lol: :lol: :lol: Ubaw po pachy XD
Cytat:
ako swoją pierwszą grę rób np. platformówkę albo prostą strzelankę. Nie staraj się od razu tworzyć GTA, RPG albo RTS - takie projekty wymagają dużego doświadczenia na starcie i dużą ilość czasu później.
_________________
człowiek-zając rusza do boju!
 
 
     
Fanotherpg 
Porucznik
I'm livin' proof


Pojedynki: tak
Skype:
Pomógł: 8 razy
Posty: 821

14370 Prestiż
Wysłany: 12-12-2006, 18:16   

NNWTHA NC... Weź lepiej coś pokaż co potrafisz, bo nikt grafy nie zrobi dla nie pewnej osoby a rzadko też dla pewnej...
_________________
Indie since 1997.
 
 
     
Krabex 
Kapral


Posty: 31

735 Prestiż
Wysłany: 12-12-2006, 19:20   

Wiec tak... Oto moja strona http://www.krabex-tgf.cba.pl
Tam znajdziecie moje gry do ktorych sam robilem grafiki i doszlem do wniosku ze grafika mi za duzo zajmuje czasu wiec postanowilem zapytac czy ma moze grafika do takiej gry-zaoszczedzilo by mni to duzo casu, a czas to pieniadz!!!
 
     
Fadex 
Legenda
#4; #12; #18; #20; #21; #27


Pojedynki: nie
Pomógł: 105 razy
Posty: 1773

51612 Prestiż
Wysłany: 12-12-2006, 19:33   

Cytat:
zaoszczedzilo by mni to duzo casu, a czas to pieniadz!!!

Wyłóż pieniądz, a znajdziesz grafikę.
_________________
If it doesn't have to work, I can optimize any code to a runtime of zero. What's your superpower?
wat
 
 
     
Vital 
Starszy sierżant
VTL


Posty: 203

6199 Prestiż
Wysłany: 12-12-2006, 20:35   

Kliknąłem w link który podałeś. Moim oczom, zmęczonym ośmioma godzinami w szkole, ukazało się przepiękne, oczojebne, niebieskie tło. Po kilku sekundach wpatrywania się w nie (zawartość strony dosyć długo się wczytywała) poczułem, że moje oczy się rozpływają, tudzież się topią. Pamiętam to uczucie z czasów niebieskich ekranów Windows98, coś wspaniałego.

Pobiegłem do kuchni i włożyłem głowę do zamrażarki, pomogło. Wróciwszy do pokoju z euforyczną wręcz radością stwierdziłem, że strona się wczytała. Radosny jak nigdy skierowałem kursor ku odnośnikowi zatytułowanemu "Gry". Jakąż radość dało mi wybranie opcji "pobierz" przy produkcji o tajemniczym tytule "Just say no drugs DEMO!!! ;-)". Grę z przyjemnością bym zrecenzował, jednak nie dane mi to było. Zaraz po ściągnięciu pliku w formacie . exe po moim pulpicie poczęły skakać mniejsze i więkrze errory i errorki, psując tym samym mój fiołkowy nastrój.

Niestety w grafice nie pomogę, bo sam pracuję nad RPGiem, w planach możesz sobie o nim poczytać, ba, możesz nawet napisać jakiegoś posta. Skup się nad jednym projektem, o ile mi wiadomo (dokładniej- tak przeczytałem na twojej pięknej stronce) pracujesz jeszcze nad "Ochotnicza straza pozarna" (kolejny intrygujący tytuł). Może właśnie skończenie tego projektu będzie lepszym rozwiązaniem? Jak przypuszczam będzie to łatwiejsze w wykonaniu, a jeśli Ci wyjdzie dobrze, to będzie nie mniej grywalne. To tyle ode mnie, pozdro600^^

Poprawione. | RomanX
_________________
człowiek-zając rusza do boju!
Ostatnio zmieniony przez Minty 13-12-2006, 21:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

PSK Cytaty Klikibaza - kopia wszystkich klików Klikipedia - encyklopedia o tworzeniu gier Discord KlikCzat Zaproszenie
Daj piniondza Wielkie Muzeum Klikowe

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group