Zetcom

Klikipedia - klikowa encyklopedia
Skocz do: nawigacji, wyszukiwarki

Zetcom lub RaVB - twórca programów, gier MMF2, dawniej TGF i MMF. Były redaktor pomocniczy e-zinu Ślimaczek. Z narzędziami Clickteamu miał po raz pierwszy styczność od pojawienia się The Games Factory w Niezbędniku pisma Komputer Świat w 2002 r.
Początkowo tworzył przykłady dla rozwijającego się portalu o nazwie: Click Portal (przed jego transformacją w forum). Później oficjalnie dołączył jako trzeci administrator. Pierwszym opublikowanym na scenie klikowej projektem była aplikacja stworzona w TGFie: Słownik Informatyczny 2004, który na EFactory spotkał się z dość krytycznymi opiniami.

Wkrótce wraz z założeniem Click Factory w 2005, zrezygnował z bycia jednym z administratorów forum. Zajął się prowadzeniem domowej strony ze swoimi grami i programami.
Jednym z najlepiej ocenianych programów Zetcoma jest: Tray Day, innym wartym uwagi projektem był: Klik Examples Downloader (upadły projekt). Zakończył działalność publiczną z narzędziami Clickteamu 1 maja 2009 roku po komplikacji w pracach nad nową wersją gry Dewastator, która swoją drogą nie doczekała się nigdy pełnego wydania. Powrócił na scenę klikową 25 listopada 2011 roku jednocześnie przerzucając się na MMF2.


Programy i gry

Strona domowa

www.rafalbrozio.pl