RED

Klikipedia - klikowa encyklopedia
(Przekierowano z Użytkownik:RED)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwarki
RED
Brak obrazka.png
imię Przemysław
rocznik 1989
skąd Warszawa
www http://www.fusionplanet.webd.pl/

RED - Uzdolniony klikowiec oraz programista. Zapalony twórca gier RPG oraz progrmów internetowych. Pierwszy raz na PSK pojawił się w styczniu 2003 pod nickiem Red Viper na Forum EFactory gdzie rozpoczoł współpracę z Red killerem póżniej znanym pod nickiem Redzik razem stworzyli swoje forum o tematyce programistycznej oraz klikowej, a z czasem przeszl do D-games jako administratorzy działu grafika.

Przyczynił się znacznie do złmania zabezpieczeń w buildach MMF2 r249, r251 oraz SWF exportera oraz przez lukę w Click Teamie zdobył cześć kodu źródłowego MMF2 co rozsławiło go na zagranicznej scenie klikowej. Działania te oraz kradzież Cd-keya do MMF-a od użytkownika LB na forum strony Click Teamu został wykryte przez Yves Lamoureoux co spowodowało zabanowanie jego konta, wykluczenie z grupy beta testerów oraz groźby pozwu do sądu ze strony Click Teamu.

Swoją niesławę pogłębił na Click Portalu poprzez próbę przejęcia kontroli nad komputerami użytkowników forum w czym przeszkodził mu błąd wtyczki the big box. Na tym forum również został zabanowany jednak po roku został ułaskawiony za pomoc przy przywróceniu sprawności forum po ataku rosyjskich botów. Po rezygnacji obecnych administratorów został mianowany nowym administratorem forum, ale niestety po inwazji rosyjskich botów świetności forum nie dało się już odbudować szczególnie przez brak zaangażowania właściciela i sponsora forum.

Po paru latach znany już jako Cootje współpracuję z Click Teamem tworzy dla nich kod, wtyczki i promuje produkty klikowe.

Szczególnie wyróżniony przez Click Team jako wybitny twórca na ich wiki oraz forum, jak i przez społeczność klikową jako legenda za wygraną w międzynarodowym konkursie tworzenia gier.

W rozmowach towarzyskich bardzo sympatyczny oraz pomocny choć jego intencje nigdy nie są do przewidzenia, uwielbia rozwiązywać trudne zagadnienia logiczne oraz rywalizację z innymi.

Produkcje

Prpgramy

  • DocGenerator - Generator dokumentacji projektowej.
  • Free SWF - Darmowa wersja SWF exportera (Projekt niedokończony).
  • Fizyka+ - Symulator fizyki.
  • Gadacz - Komunikator internetowy.
  • Gadacz 2 - Nowe wydanie Gadacza stworzone wraz z Redzikiem
  • ExViewer - Program do podglądu użytych rozszerzeń w aplikacjach klikowych.
  • ZEM - Zaawansowany edytor map 2D.

Wtyczki

Strony www

Linki