K@czor

Klikipedia - klikowa encyklopedia
(Przekierowano z Użytkownik:K@czor)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwarki
Kaczor avatar1.gif
Kaczor avatar2.png

K@czor - twórca głównie gier zręcznościowych i strzelanek w The Games Factory, założyciel grupy WOLF Software. Swoją działalność w działalność w klikach rozpoczął w roku 2001. Na początku skupiał się jedynie na eksperymentowaniu oraz tworzeniu prostych przykładów. Dopiero w 2004 roku, pod szyldem WOLF Software wydał pierwszą grę zatytułowaną "KREW"

Wielki fan serii Half-Life, serii Matrix a także klimatów Science-Fiction. Gustuje także w filmach i grach akcji.


W roku 2003 moderator Forum E Factory, później jeden z założycieli EFactory Reaktywacja. W latach 2004-2005 także redaktor Fabryki Gier. Obecnie użytkownik Forum NukeBoards.


K@czor w grach

K@czor wystąpił w kilku produkcjach klikowych. Z reguły jest w nich ubrany w niebieskie jeansy, czarną koszulkę w logiem Half-Life, okulary przeciwsłoneczne oraz jest obładowany uzbrojeniem. Co ciekawe K@czor posiada taką koszulkę (a nawet dwie) w rzeczywistości. Pierwszy raz pojawił się w "Mieście klikowców" - wspólnym projekcie gry przygodowej tworzonym m.in. przez BROO oraz Vejiite. "Miasto klikowców" nigdy jednak nie ujrzało światła dziennego. Następnie K@czor był bohaterem gry SuperK@czor autorstwa Pepe9donkey, gdzie jednak wyglądał nieco inaczej (wg projektu twórcy). Ostatnio pojawił się także w grze Bitwa o EFactory - tu znów ubrany był w jego ulubiony strój.

Produkcje

2004

2005

2006

2008

Obecnie w produkcji

Strony internetowe