Stan20

Klikipedia - klikowa encyklopedia
Skocz do: nawigacji, wyszukiwarki
Stan20
Brak obrazka.png
imię Rafał
rocznik 1992
skąd Kędzierzyn-Koźle
www http://www.evilmebel.cba.pl

Stan20 - były klikowiec. Używał zawsze TGF do tworzenia gier. Niektóre z jego prac to:

Najczęściej rozpoznawany po swojej pierwszej grze - Stan. Gra została stworzona z wykorzystaniem standardowego ruchu platformowego (który nie jest lubiany przez twórców z powodu wielu niedoróbek), ale mimo to była grywalna. Była jednak za prosta i postanowił wydać nową wersję, którą można ściągnąć z jego strony internetowej.

Wygrał w Batalii walentynkowej na forum Black eye grą Robin Heart, której osobiście nie lubi i jej nigdzie nie zamieszcza. Zajął 2. miejsce w batalii świstakowej grą Świstak zemsta. W batalii CP nt. CP zajął drugie miejsce grą STOP SPAM, którą można pobrać z jego strony.

Aktualnie posiada nick Evil Mebel i zajmuje się programowaniem w J2ME (programy java na komórki), oraz amatorsko pixel artem. W klikach siedział 2 lata.

Uważa, że TGF i inne programy Clickteamu to dobry sposób na rozpoczęcie programowania, ponieważ można odczuć jaka to frajda, tworzyć program/grę, ale pracodawcy nie przyjmą programisty, który zna się tylko na tych programach, wiec po pewnym czasie lepiej nauczyć się języka programowania.

Strony internetowe

Dream Stan