NukeBoards: Różnice pomiędzy wersjami

Klikipedia - klikowa encyklopedia
Skocz do: nawigacji, wyszukiwarki
m (Wycofano edycje użytkownika Wrwa (dyskusja). Autor przywróconej wersji to Cremmy.)
Linia 1: Linia 1:
9/11 cool story bro [[Plik:Sluttyfuck-41iml-edf1a5.png]][[Plik:Sluttyfuck-41iml-edf1a5.png]] [[Plik:Sluttyfuck-41iml-edf1a5.png]] [[Plik:Sluttyfuck-41iml-edf1a5.png]] [[Plik:Sluttyfuck-41iml-edf1a5.png]] [[Plik:Sluttyfuck-41iml-edf1a5.png]] [[Plik:Sluttyfuck-41iml-edf1a5.png]] [[Plik:Sluttyfuck-41iml-edf1a5.png]] [[Plik:Sluttyfuck-41iml-edf1a5.png]] [[Plik:Sluttyfuck-41iml-edf1a5.png]] [[Plik:Sluttyfuck-41iml-edf1a5.png]] [[Plik:Sluttyfuck-41iml-edf1a5.png]]
+
'''NukeBoards''' to [[Kliki|klikowe]] forum dyskusyjne.
 +
 
 +
==Historia==
 +
'''NukeBoards''' zostało założone [[Październik 2005|15 października 2005]] roku przez [[RomanX]]'a w celu uzupełnienia luki na [[PSK]] powstałej po upadku [[EFactory]] oraz krachu [[Click Portal]]u, które spowodowane były poprzez nieudaną fuzję tych serwisów w [[Click Factory]].
 +
 
 +
===Atak 11/15===
 +
Dnia 15 [[Listopad 2006|listopada 2006 roku]] Bedziu przeprowadził atak hackerski na NukeBoards, nadużywając uprawnień na swoim forum, skąd uzyskał hasło administracyjne. Sprawność została odzyskana po kilkunastu minutach napraw.
 +
 
 +
===Bedziu===
 +
Ciekawostką związaną z NukeBoards jest to, iż [[Bedziu]] to pierwsza i prawdopodobnie ostatnia osoba, która otrzymała permbana (tj. wieczną i bezwzględną blokadę wstępu) na NB, jednymi z powodów były groźby wobec innych użytkowników, spam i atak 11/15.
 +
 
 +
==Zarząd==
 +
Aktualnie osobami odpowiedzialnymi za stan forum są:
 +
*[[RomanX]] - założycielka i super[[admin]],
 +
*[[Fadex]] - [[Junior Admin]],
 +
*[[Neoqueto]] - [[Moderator]].
 +
*[[misieksamgame]] - [[Moderator]]
 +
 
 +
==Struktura==
 +
Forum zbudowane jest z 3 kategorii, które z kolei dzielą się na 4, 4 i 2 podfora, przy czym część z nich ma od 1 do 4 pomniejszych for.
 +
{{StrukturaForum|forum NukeBoards|
 +
*Produkcje
 +
**Ukończone
 +
**Zapowiedzi
 +
**Plany
 +
**[[Bitwy i Batalie|Bitwy]]
 +
***Pojedynki
 +
*Wokół klików
 +
**Pomoc
 +
**Materiały
 +
***Audio
 +
***Grafika
 +
***Inne
 +
**Pomysły i [[scenariusz]]e
 +
**Artykuły
 +
***Recenzje
 +
***Kursy
 +
***[[PSK|Scena]]
 +
*Ogólne
 +
**Wszystko, czyli nic
 +
***Fantastyka i nauka
 +
***Rozrywka
 +
***Nieklikowe twory
 +
***Polityka i religia
 +
**O NukeBoards i [[Nuke Soft|NukeSofcie]]
 +
***Sondy
 +
}}
 +
 
 +
==Odnośniki zewnętrzne==
 +
*[http://romanx.webd.pl/nb/ NukeBoards]
 +
*[http://romanx.webd.pl/ Nuke Soft]
 +
 
 +
[[Kategoria:Fora]]
 +
[[Kategoria:Serwisy]]

Wersja z 22:06, 28 maj 2017

NukeBoards to klikowe forum dyskusyjne.

Historia

NukeBoards zostało założone 15 października 2005 roku przez RomanX'a w celu uzupełnienia luki na PSK powstałej po upadku EFactory oraz krachu Click Portalu, które spowodowane były poprzez nieudaną fuzję tych serwisów w Click Factory.

Atak 11/15

Dnia 15 listopada 2006 roku Bedziu przeprowadził atak hackerski na NukeBoards, nadużywając uprawnień na swoim forum, skąd uzyskał hasło administracyjne. Sprawność została odzyskana po kilkunastu minutach napraw.

Bedziu

Ciekawostką związaną z NukeBoards jest to, iż Bedziu to pierwsza i prawdopodobnie ostatnia osoba, która otrzymała permbana (tj. wieczną i bezwzględną blokadę wstępu) na NB, jednymi z powodów były groźby wobec innych użytkowników, spam i atak 11/15.

Zarząd

Aktualnie osobami odpowiedzialnymi za stan forum są:

Struktura

Forum zbudowane jest z 3 kategorii, które z kolei dzielą się na 4, 4 i 2 podfora, przy czym część z nich ma od 1 do 4 pomniejszych for.