Klik Examples Downloader

Klikipedia - klikowa encyklopedia
Wersja z dnia 04:06, 19 sty 2008 autorstwa Zetcom (dyskusja | edycje) (Zmianka o KED v. 1.3)
(różn.) ‹Starsza wersja | zobacz obecną wersję (różn.) | Nowsza wersja› (różn.)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwarki
Klik Examples Downloader
KED.jpg
gatunek aplikacja użytkowa
data wydania listopad 2006
stworzone w TGF i MMF
autor Zetcom
język polski
strona www http://www.ked.xn.pl
pobieranie pobierz

Klik Examples Downloader - aplikacja użytkowa służąca do pobierania przykładów dla narzędzi TGF/MMF/MMF2 włącznie z potrzebnymi do ich uruchomienia rozszerzeniami, stworzona przez zetcoma.

Celem programu jest szerzenie pomocy i edukacji wśród początkujących klikowców. Dzięki automatycznym aktualizacjom baza programu u każdego użytkownika jest zawsze aktualizowana przy starcie.
Autor otrzymał zgodę na publikację przykładów z Nuke Softu, nie istniejącego już Click Games Archive i Click Basic oraz kilka zezwoleń indywidualnych klikowców.

Baza programu liczy aktualnie ponad 100 przykładów. Każdy użytkownik może zarówno pobierać wybrane przykłady z listy (Nobu HTTP), jak również je wgrywać na serwer aplikacji za pomocą opcji: 'Dodaj nowy' (FTP Object), powiększając dzięki temu zasoby w bazie programu oraz zwiększając jego żywotność. Uaktualnienia bazy są dokonywane pod koniec miesiąca.

Na stronie: KED Center jest do pobrania KED w wersji 1.3. W tej wersji największy nacisk położono na szybkość pobierania przykładów i szybkość odświeżania listy. Usprawnienia te są od razu zauważalne jeśli korzystało się z poprzednich wersji aplikacji. KED 1.3 jest oficjalnym, ostatnim wydaniem linii 1.x.

Nagrody i wyróżnienia