Falling Missiles/Recenzja

Klikipedia - klikowa encyklopedia
Wersja z dnia 12:38, 25 lis 2006 autorstwa Morty (dyskusja | edycje)
(różn.) ‹Starsza wersja | zobacz obecną wersję (różn.) | Nowsza wersja› (różn.)
Skocz do: nawigacji, wyszukiwarki
Falling Missiles
Fallmiss.jpg
gatunek zręcznościowa
data wydania sierpień 2006
stworzone w Game Maker
autor copperdragon
język polski
strona www brak
pobieranie pobierz

Z całym szacunkiem… Gra jest nieco dziwna. Zgaduję, że jest to gra zręcznościowa. Szczerze mówiąc, tytuł Falling Missiles daje inne skojarzenia.

Pierwsze spojrzenie

Gra się załadowała! Menu jest różnokolorowe i to, moim skromnym zdaniem, wygląda strasznie głupio i brzydko. Natomiast cieszy mnie możliwość opcji do wyboru, jest pomoc, a nawet instrukcja!

Kliknę Nową Grę, a co mi szkodzi. Oto co widzę: Mamy do wyboru 5 (słownie: pięć) niezbyt ciekawych, szybko nudzących się poziomów, w których jesteśmy niebieską kuleczką uciekającą różnymi rzeczami spadającymi z nieba (swoją drogą, to ciekawe gdzie te spadające rakiety?). Zbieramy również różne power-upy i staramy się unikać łapania power-downów, jak i uderzania we wspomniane przeze mnie „rzeczy z nieba”. Jednak należy zwrócić uwagę na to, że takich gier było już miliony.

A teraz: BOMBA! Jest także edytor!! Możesz zrobić własny poziom do gry nawet o tym nie wiedząc! Ustalasz kolory przedmiotów, muzykę, grafikę i efekty! Bardzo mi się podoba to rozwiązanie.

Grafika i muzyka

Grafika w grze nie zachwyca, ale można powiedzieć, że jest dobra. Nie razi swoją brzydotą, a nawet dopasowuje się do gry swoją prostotą. Mimo tego oczekiwałbym czegoś więcej.

Muzyka i dźwięki w grze są całkiem ładne, niestety nie mogę się do nich przyczepić. Wpadają w ucho, nie są, rzekłbym, „natarczywe”.

Słowem zakończenia

Grę pobierz wyłącznie, jeśli lubisz zręcznościówki lub chcesz poprawić zręczność. :D Nie polecam osobom łatwo wpadającym w stan wkurzenia.

Galeria