Dyskusja szablonu:Teamy

Klikipedia - klikowa encyklopedia
Skocz do: nawigacji, wyszukiwarki

Zagraniczni

Zastanawiam się nad sensem wstawiania zagranicznych teamów... jest jakikolwiek? Nie mówię już o Greckiej SK, ale reszta to już przesada. Klikipedia jest Polska, tamci mają swoją. Jeśli już ma być wpisywany jakiś zagraniczny team, to tylko w szczególnych przypadkach. RomanX (dyskusja) 21:58, 16 gru 2006 (GMT)

Ja proponowałbym coś innego. Bądź co bądź ludzie są leniwi i angola raczej się nie chcą uczyć, więc z zagranicznych Klikipedii nie będą korzystać. Zagraniczne teamy mogą być, ale w osobnej grupie, np. "Zagraniczne grupy tworzące gry".
Skoro jesteśmy przy tym temacie, można by dodać jeszcze małe usprawnienie; mianowicie wszelkie grupy z "The" na początku w indeksie powinny raczej mieć to "The" przeniesione na początek. I tak np. grupa "The Black Wizards" byłaby w indeksie zanotowana jako "Black Wizards, The". Copperdragon 8:17, 17 gru 2006 (GMT)

Wspomniałem o tych dwóch teamach bo są to jedyne dwa teamy z którymi obecnie jacykolwiek Polacy współpracują a TBW ma kontakty z naszą sceną już parę lat więc chyba zasługują na wzmiankę. TheRPG

Dlatego te, które są, jeszcze zostaną. Ale żeby ktoś nie zaczął dodawać haseł takich jak np. "Schnooglewoof's Tart-attack" czy "Rikus". RomanX (dyskusja) 17:30, 17 gru 2006 (GMT)
Wtedy to już można zadziałąć, ale o Rikusie to wzmianka mogła by być ale w haśle TDC i odnośnik np do wywiadu w Ślimaczku...TheRPG